Найпопулярніші туристичні сайти світу запрошують в 2013 р. відвідати Україну

Найпопулярніші туристичні сайти планети Globe Spots, National Geographic, Trip Advisor та Lonely Planet включили Україну до переліку місць, які варто відвідати у 2013 році. Україна увійшла до світового інформаційного простору завдяки проведенню цього року чемпіонату Європи з футболу.

Найпопулярніші туристичні сайти планети Globe Spots, National Geographic, Trip Advisor та Lonely Planet включили Україну до переліку місць, які варто відвідати у 2013 році. Про це повідомляє heraldonline. Україна увійшла до світового інформаційного простору завдяки проведенню цього року чемпіонату Європи з футболу.

Наприклад, сайт Trip Advisor назвав Київ містом, популярність якого зростала цього року найбільш стрімко серед міст Старого Світу. Загалом українська столиця посіла третє місце в десятці міст світу у цьогорічному рейтингу сайту.
"Київ пережив Монгольське іго, Другу світову, Чорнобиль та радянську владу і гордо носить ім'я столиці України", - пише Trip Advisor.

Globe Spots вніс Україну до 10-ки країн, які варто відвідати у 2013-му році.

"Україна це сюрреалістичне поєднання вечірок до упаду в Криму, космополітичних великих міст та селищ, які, здається, досі живуть в СРСР", - пише видання.

Читайте також: Кращі місця для подорожей у 2012 р. за версією National Geographic (фото)

А найпопулярніше видання про подорожі Lonely Planet згадало Україну аж тричі. Львів посів друге місце у переліку із 6-ти європейських міст, які варто відвідати протягом вихідних. 4-й енергоблок ЧАЕС отримав 8-е місце у рейтингу найжахливіших споруд світу. А соляні тунелі Солотвино замкнули 10-ку найсолоніших місць планети.

Зазначимо, що Генеральний секретар Всесвітньої туристичної організації UNWTO заявив, що Україна має активніше заявляти про свої туристичні принади та дозволити світу відкрити "дивовижне, величне місто Київ".

Нагадаємо, що раніше определил канал National Geographic поставив український Крим на перше місце у списку 20 міст, які треба обов'язково відвідати.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Теги: Київ
On Top