ru ua

Найбільш незвичайні ювелірні прикраси до 1 квітня (фото)

Автор: RBC.UA
Для когось жарти нічого не значать, але гумор ювелірів нерідко обходиться значну суму. Однак забавні, а деколи дивакуваті ювелірні прикраси знаходять свого покупця, особливо в Міжнародний день сміху.

Для когось жарти нічого не значать, але гумор ювелірів нерідко обходиться значну суму. Однак забавні, а деколи дивакуваті ювелірні прикраси знаходять свого покупця, особливо в Міжнародний день сміху.

Фотогалерея: Дорогоцінні забави до 1 квітня

Ювелірний дім, який завоював славу короля запонок, італійський бренд Villa, створив екстравагантні яскраві запонки у вигляді суперкара із золота, онікса і агата. Для цих рідкісних автомобілів не потрібен гараж, необхідні лише наявність 13 450 дол. і, звичайно, сорочка з французькими (подвійними) манжетами.

Бути завжди біля керма: чому ні? Англійська марка Alfred Dunhill впевнена, що володар срібних запонок Sterling Wood Weel у вигляді керма з дерев'яним покриттям здатний вирішити всі проблеми, що виникають, при цьому не зменшуючи швидкості на шляху до успіху. Ціна - 433 дол. Автолюбителям присвячені також запонки Camshaft за 282 дол.

Читайте також: Найкращі подарунки до Дня Святого Валентина

Екстремальна їзда, безумовно, небезпечна для життя. Але чи так страшна смерть, як її малюють? Ювеліри готові посміятися навіть над поважною пані з косою. Нью-йоркська компанія Amedeo Scognamiglio, яка прославилася на весь світ своїми камеями, створила колекцію страхітливих черепів Memento Vivere. Долучитися до художнього зображення загробного світу від Amedeo Scognamiglio можна, маючи 150 доларів (вартість найбільш демократичного варіанту прикрас з камеями в металі).

Смерть їм до лиця, особливо якщо вона одягнена в розкішні золоті статуї і дорогоцінні камені від одного з головних ювелірних жартівників - Theo Fennel. Портретна галерея знаменитих королівських персон світової історії складається з п'яти шедеврів під загальною назвою Sic Transit Gloria Mundi (у перекладі з латинського - "Так проходить мирська слава"). Остання цариця елліністичного Єгипту з македонської династії Птолемеїв - легендарна Клеопатра, остання королева Франції Марія-Антуанетта, остання королева Англії з династії Тюдорів - Єлизавета I, засновник і перший правитель держави зулу в Південній Африці Шака Зулу, вождь індіанського племені хункпапа Сидячий Бик, який боровся проти американців, - всі вони стали героями ювелірної фантазії Theo Fennel. Кожне дорогоцінне скульптурне зображення виконано в єдиному екземплярі, вартість кожного перевищує 100 000 євро, а на аукціонах вони будуть лише додавати в ціні.

Читайте також: На ярмарку TEFAF в Маастріхті представили експонатів на 4 млрд дол

Серед ювелірних компаній, які цінують екстравагантність і гумор в прикрасах, виділяється марка Glamrock. Колекція Sword включає всі найбільш актуальні теми останніх років: піратів, кажанів, готику і лицарство. Дивовижний мікс переданий в дорогоцінних каменях і золоті. Вироби цієї колекції можна придбати за 17 740 дол.

Діаманти напоказ: що може бути банальніше? Краще сховати скарб від очей людських. Золотий перстень із діамантами 4,85 карата не на лицьовій поверхні, а на внутрішній (Diamonds Inside) можна охарактеризувати фразою з "Володаря кілець" - "Мій скарб". Ціна - 16 300 доларів.

Французький ювелір Philippe Tournaire, архітектурні кільця якого стали справжньою сенсацією ювелірного світу, пише нову главу в мистецтві. Тепер його цікавить археологія. У своїй колекції Archipolis майстер створив уявні міста, які могли б існувати коли-те давно. Напівкоштовні і дорогоцінні камені, немов цеглинки, допомогли йому в цій нелегкій справі. Придбати архітектурні кільця Philippe Tournaire можна за 1500-3500 євро - в залежності від каратності і виду каменів.

Читайте також: Найдорожче плаття в світі оцінили в 17,7 млн дол

Найвеселіші моменти всім "жителям" Мережі доставляють котики, тому і в нашому огляді знайшлося місце цих милих створінь. Запонки Micio італійського ювеліра Carlo Luca della Quercia із золота з діамантами, сапфірами і емаллю всього за 10 240 дол. подарують гарний настрій. Неможливо не посміхатися, дивлячись на них.