ua ru

Safran купує за 1,1 млрд дол. постачальника біометричних рішень L-1 Identity Solutions

Автор: RBC.UA
Французька військово-промислова корпорація Safran підписала угоду про покупку американської компанії L-1 Identity Solutions, що надає рішення в області біометричної аутентифікації, за 1,1 млрд дол. грошовими коштами.

Французька військово-промислова корпорація Safran підписала угоду про покупку американської компанії L-1 Identity Solutions, що надає рішення в області біометричної аутентифікації, за 1,1 млрд дол. грошовими коштами, повідомляється в поширеному сьогодні прес-релізі Safran, повідомляє РБК.

Предметом операції є холдингова компанія L-1 і її підрозділи, що займаються розробкою біометричних технологій і рішень в галузі контролю доступу.

Як зазначає Safran, ці бізнеси L-1 в 2009 р. принесли дохід у розмірі 436 млн дол., а портфель замовлень на кінець минулого року оцінювався в 1,1 млрд дол.

"Операція дозволить створити провідного постачальника рішень на швидкорослому домашньому ринку високотехнологічних систем безпеки", - вказала французька компанія в прес-релізі.

Раніше сьогодні британський виробник озброєнь BAE Systems оголосив про покупку бізнесу L-1 Identity Solutions за поданням консалтингових послуг державним силовим відомствам за 296 млн дол. Група підрозділів L-1, що перейшла під контроль BAE Systems, займається консалтингом у сфері розвідки і контррозвідки, військових і антитерористичних операцій, боротьби з організованою злочинністю. Таким чином, Safran і BAE Systems фактично поділили між собою перспективний бізнес L-1.

Французька корпорація Safran, підконтрольна державі, спеціалізується, окрім іншого, на виробництві літакових двигунів і військової амуніції, а також наданні високотехнологічних продуктів і послуг у сфері безпеки.

Американська L-1 Identity Solutions (базується в м. Стемфорд, штат Коннектікут) розробляє і виробляє високотехнологічні продукти і рішення у сфері біометричної ідентифікації і контролю доступу. Підрозділи компанії, окрім іншого, займаються розробкою технологій розпізнавання відбитків пальців і апаратно-програмних рішень для систем біометричної ідентифікації.