Президент Абхазії Сергій Багапш висловився проти присутності в республіці спостерігачів з ОБРЄ і Євросоюзу. "Ми не створюємо проблем на Південному Кавказі, тому спостерігачі повинні знаходитися на тій території, звідки йде загроза миру".
Президент Абхазії Сергій Багапш висловився проти присутності в республіці спостерігачів з ОБРЄ і Євросоюзу. "Ми не створюємо проблем на Південному Кавказі, тому спостерігачі повинні знаходитися на тій території, звідки йде загроза миру".
Таку заяву він зробив минулої неділі в Сухумі на спільній прес-конференції разом з міністром закордонних справ РФ Сергієм Лавровим, передає телеканал "Вєсті".
На думку С.Багапша, кількість спостерігачів ЄС на території Грузії повинна бути значною, а в зоні грузино-абхазького конфлікту потрібно зберегти присутність спостерігачів ООН. Крім того, президент Абхазії висловився за скорочення кількості спостерігачів у цій зоні.
С.Лавров, у свою чергу, заявив, що обговорення питань безпеки на Кавказі не може проходити без участі Абхазії і Південної Осетії. "Будь-які дискусії, які припускають так чи інакше обговорення питань безпеки на Кавказі, не можуть, на наше глибоке переконання, проводитися без участі Абхазії і Південної Осетії".
Те ж саме стосується і обговорення в ООН або в ОБРЄ питань, пов'язаних з подальшою присутністю миротворців в Абхазії і Південній Осетії, вважає голова МЗС.
Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: