С.Тігіпко: Уряд розгляне питання про підвищення вартості проїзду в маршрутках

Уряд має намір вивчити питання про підвищення вартості проїзду в маршрутках. Про це заявив віце-прем'єр-міністр, міністр соціальної політики України Сергій Тігіпко.

Уряд має намір вивчити питання про підвищення вартості проїзду в маршрутках. Про це заявив віце-прем'єр-міністр, міністр соціальної політики України Сергій Тігіпко в Кабінеті міністрів України, передає кореспондент РБК-Україна.

"Є звернення бізнес середовища. Треба вивчити питання просто за собівартістю і спокійно подивитися і знайти якусь розумну середину. Адже є ще споживачі і конкретні люди", - заявив С.Тігіпко, відповідаючи на питання про те, чи планується найближчим часом підвищення вартості проїзду в маршрутках у середньому до 4,5 грн.

Відповідаючи на питання про те, чи узгоджується така ціна проїзду із середнім рівнем зарплат і пенсій в Україні, він зазначив: "Я вважаю, що якщо ми хочемо розумно побудувати якусь послугу, то ми повинні розглянути її собівартість, після цього ми повинні собі сказати, що якщо ми не платимо реальну ціну, ми повинні відпрацювати систему підтримки тих людей, які не можуть заплатити цю ціну... Але в збиток собі ніхто працювати не буде".

Нагадаємо, 23 березня ц.р. заступник голови АМКУ Юрій Кравченко заявив, що Антимонопольний комітет України перевірить, наскільки обґрунтованим є підвищення цін на проїзд у маршрутних таксі як у міському, так і у міжміському сполученні. "Я знаю, що вже є заяви перевізників про те, що вони підвищують ціни на перевезення у маршрутних таксі як у міському, так і у міжміському сполученні. Ці ціни є регульованими, їх встановлюють відповідні підрозділи Державних адміністрацій. Ми подивимось, наскільки обґрунтовано такі ціни встановлюються, наскільки дотриманий порядок встановлення таких цін, чи були враховані всі складові витрат, чи було попереднє обговорення цих показників з основними учасниками ринку, і звичайно ми будемо реагувати", - заявив Ю.Кравченко.

Раніше, 25 січня ц.р. голова правління Київської міської організації роботодавців-перевізників "Столиця" Валерій Липецький заявив, що «якщо не збільшувати тариф, це призведе до банкрутства перевізників». Підвищення ціни глава компанії пов'язує з підвищенням вартості дизпалива, амортизаційними витратами і відрахуваннях на заробітну плату водіям. За його словами, економічно обгрунтованою ціною за проїзд у маршрутному таксі буде ціна 5-6 грн.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся