З сьогоднішнього дня на Хрещатику перекрито рух транспорту

З сьогоднішнього дня, 30 грудня по 8 січня 2013 р. на Крещатику перекрито рух транспорту.

З сьогоднішнього дня, 30 грудня по 8 січня 2013 р. на Крещатику перекрито рух транспорту, повідомляє прес-служба КМДА.

Вулиця Хрещатик на ділянці від вулиці Інститутської до вулиці Богдана Хмельницького, а в разі необхідності й до Бессарабської площі, перекрита для руху всіх видів транспорту.

Водіям доведеться об'їжджати й такі вулиці, як Софійська (від вул. Володимирської до Майдану Незалежності) та Мала Житомирська (від Майдану Незалежності до пров. Володимирського), де з 18:00 31 грудня 2012 року до 6:30 1 січня 2013 буде заборонений рух усього транспорту, окрім громадського.

Крім того, водії не зможуть припаркувати свій автотранспорт у центрі міста 31 грудня з 16:00 та 7 січня з 11:00, саме на вулицях:

- Софійська (від вул. Володимирської до Майдану Незалежності);

-Мала Житомирська (від Майдану Незалежності до пров. Володимирського);

- Еспланадна;

- Рогнідинська (від вул. Шота Руставелі до вул. Еспланадної);

- Шота Руставелі (від вул. Рогнідинської до вул. Басейної).

Згідно з розпорядженням у новорічну ніч з 20:00 31 грудня буде посилено охорону громадського порядку та безпеки дорожнього руху на всіх маршрутах пасажирського транспорту, зокрема, на:

- вул. Софійській (кінцева зупинка тролейбусів № 16, 18);

- вул. М. Грушевського (біля стадіону «Динамо» на зупинці автобусів № 24, 62);

- площі Льва Толстого (кінцева зупинка тролейбусів № 5, 8, 17);

- перехресті вулиць Рогнідинської та Еспланадної;

- біля станцій метро "Либідська", "Петрівка", "Святошин", "Лівобережна", "Дарниця", "Чернігівська", "Хрещатик", "Майдан Незалежності", "площа Льва Толстого".

Читайте також: Святкування Нового року і Різдва 2013: програма заходів у Києві

Також повідомляється, що у новорічну ніч робота метрополітену буде подовжена на 3 години 30 хвилин, наземний громадський транспорт працюватиме до 4:30, а окремі маршрути, що курсують від станцій підземки, можна буде скористатися і після цієї години.

Крім того, передбачено збільшення кількості пар поїздів у метро та рухомого складу на автобусних, тролейбусних і трамвайних маршрутах з 20:00 31 грудня, а також 7 січня на час проведення заходів на вул. Хрещатик та 19 січня до закінчення заходів у Парку культури й відпочинку "Гідропарк" та на Оболонській набережній.Нагадаємо, що святкові заходи розпочалися в Києві із запалення головної новорічної ялинки 19 грудня на Майдані Незалежності.

Читайте також: Охорону порядку на Новий рік у центрі Києва забезпечать близько 1 тис. правоохоронців

До 19 січня на Хрещатику та Майдані Незалежності буде працювати новорічно-різдвяне селище, в рамках якого діятиме святковий ярмарок, де усі бажаючі зможуть придбати українські сувеніри, вироби народних майстрів, ялинкові прикраси та ін. Крім того, під скляним куполом торговельно-розважального центру "Глобус" розміститься "Містечко майстрів". В рамках проекту двічі на день по дві години народні майстри будуть проводити майстер-класи.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top