С.Арбузов призначив першого заступника голови НБУ

Голова Національного банку Сергій Арбузов призначив Юрія Колобова першим заступником голови НБУ.

Голова Національного банку Сергій Арбузов призначив Юрія Колобова першим заступником голови НБУ, повідомляє прес-служба НБУ.

До цього часу Ю.Колобов працював на посаді першого заступника голови пpавлiння ВАТ "Державний експортно-імпортний банк України" ("Укрексімбанк").

Зазначимо, що рішення про призначення своїх заступників голова НБУ приймає за згодою із радою НБУ. Згідно зі ст. 20 закону про Нацбанк голова НБУ має чотирьох заступників, у тому числі одного першого заступника.

Ю.Колобов народився в 1973 р. в Дніпропетровській обл. Освіта - Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, Харківський державний університет імені В.Н.Каразіна. До призначення на посаду першого заступника голови НБУ працював першим заступником голови правління Державного експортно-імпортного банку України («Укрексімбанк»). З червня по грудень 2008 р. Ю.Колобов був головою правління «БТА Банк». Раніше працював директором казначейства Державного ощадного банку України, радником з банківських питань ТОВ «Фінансова компанія Кібріт».

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся