Ринок акцій в Японії закрився зростанням індексу Nikkei на 0,69%

Фондові торги в Японії 31 липня 2012 р. завершилися підвищенням індексу Nikkei на 0,69% на тлі надій інвесторів на дії центробанків.

Фондові торги в Японії 31 липня 2012 р. завершилися підвищенням індексу Nikkei на 0,69% на тлі надій інвесторів на дії центробанків: на цьому тижні мають відбутися засідання Федеральної резервної системи (ФРС) США і Європейського центрального банку (ЄЦБ), на яких, як очікується, можуть бути оголошені нові заходи зі стимулювання економіки. Кульмінацією стане 1 серпня 2012 р., коли комітет з операцій на відкритому ринку (FOMC) ФРС США за підсумками дводенного засідання оголосить про своє рішення про рівень базової облікової ставки.

Японські корпоративні новини не дають однозначної картини: сильні результати компаній (наприклад Hitachi) сусідують з песимістичними звітами корпорацій, що обумовлює змішаний інформаційний фон.

Папери виробника фототехніки Canon Inc. додали в ціні 4,3% на тлі інформації про запуск програми зворотного викупу акцій на суму до 50 млрд ієн. Ці новини підтримали котирування компанії після того, як 26 липня ц.р. капіталізація Canon скоротилася на 7,8% у зв'язку зі зниженням власного прогнозу з операційного прибутку на весь 2012 р. через ослаблення попиту на продукцію Canon в Європі.

Canon, як експортер, що одержує значний відсоток виручки від реалізації продукції за кордоном, опинився в числі японських компаній, чиї фінансові результати потрапили під удар через боргову кризу в Європі, в тому числі сприяв подальшому зміцненню ієни.

На сьогодні з 42 японських корпорацій, які входять у розрахункову базу індексу Nikkei, 55% компаній, що вже відзвітували, оприлюднили фінансові результати, кращі за прогнози аналітиків. Однак цей показник нижче за аналогічний показник попереднього кварталу на рівні 60%.

Акції японського виробника промислової електроніки Hitachi зросли в ціні на 2,9% після того, як компанія оприлюднила фінансовий звіт за I квартал 2012-2013 фінансового року, повідомивши про операційного прибутку в розмірі 63,6 млрд ієн (813 млн дол.).

За підсумками торгів 31 липня ц.р. індекс Nikkei підвищився на 59,62 пункту (+0,69%) і склав 8695,06 пункту. Курс долара до ієни знизився на 0,13 ієни по відношенню до курсу попереднього торгового дня і склав на закритті торгів 78,24 ієни/дол.

Нагадаємо, фондові торги в Японії 30 липня 2012 р. завершилися підвищенням індексу Nikkei на 0,80%.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся