Низка парламентських комітетів підтримала резолюцію про недовір'я уряду Азарова

Ціла низка комітетів Верховної Ради висловила недовір'я уряду Миколи Азарова. Про це самі народні депутати повідомляють у соціальних мережах.

Ціла низка комітетів Верховної Ради висловила недовір'я уряду Миколи Азарова. Про це самі народні депутати повідомляють у соціальних мережах.

Так, бюджетний комітет Верховної Ради підтримав резолюцію про недовір'я діючому уряду. Про це на своїй сторінці у Facebook написав депутат "Батьківщини" Олег Медуниця.

"Сьогодні за моєю ініціативою на засіданні комітету з питань бюджету Верховної Ради у присутності 19 членів комітету була підтримана резолюція про недовір'я уряду Азарова. 11 голосів "за", - сказано в повідомленні.

"Коли регіонали зрозуміли, що було прийняте таке рішення, відразу почали тікати із засідання, імітуючи відсутність кворуму. Але секретар комітету Володимир Шкварлюк ("Батьківщина") на початку голосування чітко зафіксував кількість депутатів, присутніх на засіданні", - зазначив Медуниця.

Читайте також: Вимоги опозиції для розблокування Ради - вибори в Києві, скасування пенсійної реформи, відставка Кабміну (фото)

"Питання на голосування ставила Оксана Калєтнік (КПУ), заступник голови комітету, оскільки голова комітету Євген Геллер (ПР) на той час вже покинув засідання. Отже, зроблений перший крок до винесення резолюції про недовір'я уряду в українському парламенті", - заявив Медуниця.

В той же час позафракційний депутат Юрій Дерев'янко і депутат від "Удару" Віктор Чумак написали, що комітет з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією також висловив недовір'я уряду.

"Відправили уряд Азарова до відставки. Поки що лише на рівні нашого комітету. Комітет з питань боротьби з оргзлочинністю і корупцією підтримав резолюцію про недовір'я уряду Азарова. Всі члени, окрім регіоналів Джиги, Коржева і Табачника голосували "за", - повідомив Дерев'янко.

Читайте також: Опозиція зібрала 174 підписи за відставку уряду

Чумак додав, що формулювання комітету - "за незадовільну реалізацію державної антикорупційної програми, невиконання законодавства щодо запобігання і протидії корупції, повний провал антикорупційної політики, про що свідчать оцінки української громадськості і міжнародного співтовариства".

Крім того, депутат з "Батьківщини" Сергій Соболєв заявив, що недовір'я уряду Азарова висловив і комітет з правової політики: "Зокрема наш комітет з правової політики одноголосно схвалив і рекомендує ВР розглянути проект ухвали про недовір'я уряду. Ми сподіваємося, що це питання буде винесено на розгляд".

Недовір'я уряду висловили також комітет з питань освіти і науки, а також комітет з питань культури, про що повідомили на своїх сторінках у соцмережах депутати "Батьківщини" В'ячеслав Кириленко і Леонід Ємець. Крім того, резолюцію підтримав комітет у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів.

Читайте також: Опозиція вимагає розгляду проекту постанови про відставку Кабміну в п'ятницю, - Яценюк

Нагадаємо, раніше лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк заявив, що опозиція вимагає відставки уряду в якості однією з умов для розблокування роботи парламенту. До цього Яценюк повідомив, що опозиція зібрала 174 підписи народних депутатів за відставку уряду. Крім того, опозиція вимагає в п'ятницю, 5 квітня, розглянути питання про відставку уряду.

Зазначимо, у відповідь Партія регіонів зібрала більше 160 підписів за відставку віце-спікера Верховної Ради Руслана Кошулинського, представника "Свободи". Проте лідер фракції ПР Олександр Єфремов заявив, що партія ще не ухвалила остаточного рішення з цього питання.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся