Русенборг - Металіст: Текстова онлайн - трансляція матчу Ліги Европи

Два голи "Металіста" на останніх хвилинах матчу принесли харків'янам вольову перемогу над "Русенборгом". Весь матч харків'яни не показували нічого. Але клас є клас.

25 жовтня, 20:00
Тронхейм, "Леркендал"
Русенборг - Металіст, 1:2
Гол: Ельюнуссі, 46 - Марлос, 80, Шавьер, 89
Русенборг:
Ерлунд, Гамбоа, Дорсін, Регініуссен, Странберг, Дочкал, Чибуйке, Свенссон, Дискеруд, Пріца, Ельюнуссі
Металіст: Горянинов, Вильягра, Торсильери, Фініньо, Гуйє, Шав'єр, Торрес, Бланко, Марлос, Тайсон, Вілліан

Ось як. Весь матч "Металіст" абсолютно не заслуговував на перемогу. Але досяг її. З чим його і вітаємо.

Русенборг - Металіст: Текстова онлайн - трансляція матчу Ліги ЕвропиРусенборг - Металіст: Текстова онлайн - трансляція матчу Ліги Европи89 хв. Ось вам і "Метал". Шав'єр чудово пробив зі штрафного в нижній правий кут воріт Ерлунда. А стандарт заробив Тайсон, на якому Дискеруд заробив жовту картку.

Русенборг - Металіст: Текстова онлайн - трансляція матчу Ліги Европи86 хв. Торсильери заробив першу жовту картку в матчі. В центрі поля грубо зіграв аргентинський захисник.

82 хв. Штанга грає за "Русенборг"! Кристальдо видав щось. Аргентинець обіграв трьох захисників і пробив низом в ближній кут. Але стійка стала на шляху м'яча.

Русенборг - Металіст: Текстова онлайн - трансляція матчу Ліги Европи80 хв. Марлос зрівнює рахунок. Тайсон змістився з лівого флангу і віддав на Вильягру. Той прийняв м'яч, озирнувся і прострілив точно на Марлоса, якому залишалося тільки підставити ногу.

Русенборг - Металіст: Текстова онлайн - трансляція матчу Ліги Европи78 хв. Хольм вийшов на поле замість Чубуйке. Набігався форвард. Показав себе у всій красі.

75 хв. Чубуйке вирішив перевірити реакцію Горяїнова з центру штрафної. В українського воротаря все в порядку.

Русенборг - Металіст: Текстова онлайн - трансляція матчу Ліги Европи72 хв. Бланко відправився відпочивати. На поле вийшов Едмар.

70 хв. Бланко в крутому підкаті відібрав м'яч біля чужої штрафної і з лівого краю штрафного спробував прострілити. Але рикошет перешкодив планам харків'янина.

67 хв. Шав'єр подав штрафний. Торсильери скинув м'яч на Кристальдо, але аргентинець пробити не зміг.

62 хв. Непогана атака "Металу". Тайсон і Шав'єр розіграли м'яч у центрі поля, звідки останній віддав пас направо Марлосу. Бразилець пробив з досить гострого кута. В голкіпера.

57 хв. Бланко видав класний пас верхом на Щавьера. Але того підвела техніка і м'яч пішов за лицьову лінію.

54 хв. Чубуйке у контратаці віддав праворуч на Дискеруда. Той з кута штрафної пробив в ближній кут. Горяїнов зреагував.

50 хв. Нічим поки відповісти харків'янам. Зате "Русенборг" видає дуже красиві комбінації. Дуже складно захисникам "Металу" справлятися з форвардами суперника.

Русенборг - Металіст: Текстова онлайн - трансляція матчу Ліги Европи46 хв. Відкриває рахунок "Русенборг". Ельюнуссі з центру штрафної перекинув м'яким навісним ударом Горяїнова. Атака норвежців пройшла по правому флангу. Ось так. Тепер хід "Металіста".

Повертаємося в Тронхейм, де почався другий тайм у сьогоднішньому матчі.

Зігріваємось, друзі. 0:0 у Тронхеймі. Будемо сподіватися, що харків'яни в перерві вип'ють теплого чаю і на другий тайм вийдуть більше схожими на себе.

44 хв. Якось неохоче грає "Метал". Норвежці виглядають дуже серйозно. Виходять у них цікаві розіграші м'яча. Більшість з них закінчуються неточною подачею в штрафну або в ногах харківських захисників.

40 хв. Серія небезпечних подач в штрафну "Металіста". Досить небезпечно з правого флангу атакували норвежці. Але захист харків'ян впорався.

37 хв. Гуйє забув, що він захисник. Пройшов у норвежців простий пас на Пріца за спину сенегальцю. Але форвард "Русенборга" вирішив показати свою техніку, що виявилося зайвим. У результаті м'яч опинився у Горяїнова.

34 хв. Могла вийти класна контратака в "Металу", але останній пас від Шавьера на Марлоса не пройшов. Буквально за пару секунд вийшли з захисту харків'яни.

29 хв. А ось це вже щось. Тайсон обігрався з Марлосом на правому кутку штрафної і хльостко пробив в дальній кут. Ерлунд встиг зреагувати.

27 хв. Бланко зважився завдати перший удар "Металіста" в бік воріт суперника. По центру штрафної пробив Себатьян. Дуже неточно. Навіть не так. Сверхнеточно. Метрів на 20 вгору м'яч полетів.

24 хв. Не виходить "дружба" у гравців "Металіста" з червоним мокрим м'ячем. Фінти не проходять. Паси йдуть не туди. Правда, схоже, що харків'яни не переживають.

19 хв. Гуйє промахнувся повз м'яча в центрі поля біля власної штрафної. Це дозволило Приці прийняти м'яч і пробити. Знову в Горяїнова.

16 хв. Дочкал непогано пробив з лінії штрафної після швидкої атаки "Русенборга". Прямо в руки Горяїнова.

13 хв. А ось це було небезпечно. Чубуйке міг бити з дуже небезпечною позиції, якщо б м'яч дійшов до нього після гарного прострілу з правого флангу.

10 хв. Нереальний снігопад над стадіоном. Поле поступово покривається білим шаром. Видимість стає все гірше.

6 хв. Перший напівмомент. Чубуйке з правого флангу віддав на Пріца, який видав гострий пас на Ельюнуссі. Той, на щастя, виявився поза грою.

3 хв. За 2 з половиною хвилини харків'яни навіть не спробували перейти на чужу половину поля. Поки що, тільки "Русенборг" атакує. Правда, щось небезпечне створити їм поки не вдалося.

Ну що ж, почався матч. Вперед, "Метал". Зроби норвежцям українську зиму.

Добрий вечір, дорогі друзі. РБК починає трансляцію матчу Ліги Європи "Русенборг" - "Металіст".

Дуже незвично бачити футбол, який супроводжується таким снігопадом, який зараз в Тронхеймі. Складно буде грати на такому полі теплолюбивим південноамериканцям з Харкова. Тим не менш, вони виглядають набагато краще своїх норвезьких опонентів.

Добре, що попри сніг, поле виглядає дуже добре. Вкривали його до матчу. Правда, є підозри, що до другого тайму ця "зелень" перетворитися в кашу.