Російський ринок акцій третій день закривається зниженням індексів

Торги на російському ринку акцій завершилися незначним зниженням провідних індексів. За підсумками сьогоднішньої торгової сесії індекс ММВБ просів на 0,34% - до 1386,41 пункту, індекс РТС знизився на 0,58% - до 1489,42 пункту. Обсяг торгів на об'єднаній фондовому майданчику ММВБ-РТС перевищив 291 млрд руб.

Торги на російському ринку акцій завершилися незначним зниженням провідних індексів. За підсумками сьогоднішньої торгової сесії індекс ММВБ просів на 0,34% - до 1386,41 пункту, індекс РТС знизився на 0,58% - до 1489,42 пункту. Обсяг торгів на об'єднаній фондовому майданчику ММВБ-РТС перевищив 291 млрд руб.

У лідерах зростання за підсумками торгів перебували папери "Полюс Золота" (+1,29%), "Распадской" (+1,44%), "Протек" (+4,01%), групи "Черкізово" (+2, 04%). У лідерах падіння сьогодні були привілейовані і звичайні акції "Червоного Жовтня" (-6,66% і -2,78% відповідно), "Аптечної мережі 36,6" (-2,46%), НЛМК (-2,04% ), "Магніту" (-1,23%) і "префи" "Ростелекома" (-1,88%).

Нагадаємо, торги на російському ринку акцій почалися сьогодні зниженням провідних фондових індексів. Станом на 09:10 за київським часом індекс ММВБ просів на 0,38% - до 1385,87 пункту. Індекс РТС опустився до відмітки 1489,70 пункту, що на 0,56% нижче за рівень закриття попереднього торгового дня.

На думку аналітика компанії "Атон" Олени Кожухової, яких-небудь значущих приводів для гри наверх після розпродажів 4 травня у "биків" сьогодні не було, що сприяло продовженню низхідної динаміки більшості найбільш ліквідних паперів. При цьому тиск на ринки надавала політична невизначеність напередодні прийдешніх 6 травня виборів в Греції і Франції. "Перестановка ключових сил може значно ускладнити і так непросту ситуацію в Європі, внаслідок чого більшість гравців сьогодні вважали за краще не ризикувати", - відзначає експерт.

Кожухова нагадує, що на початку наступного тижня російські фондові майданчики працюватимуть 7 і 8 травня, вихідним днем ​​стане лише 9 травня 2012 р. Відповідно, у гравців будуть усі можливості відіграти підсумки європейських виборів, не чекаючи завершення офіційних свят.

"На користь" биків "в найближчі дні могли б зіграти новини про збереження Ніколя Саркозі поста президента Франції, натяки світових лідерів на нові заходи підтримки економіки і сильна макроекономічна статистика (хоча тиждень обіцяє бути досить спокійною з точки зору виходу важливих даних), у той час як тиск на ряд найбільш ліквідних російських паперів надаватиме закриття реєстрів. Настрої на ринках як і раніше переважають песимістичні, а гра на підвищення поки виправдана лише в розрахунку на корекційний відскік при наявності сприятливого зовнішнього фону", - підсумовує експерт.

Як повідомлялось, торги на російському фондовому ринку 4 травня ц. р. завершилися зниженням основних фондових індексів. За підсумками сьогоднішньої торгової сесії індекс ММВБ знизився на 3,57% - до 1391,14 пункту, індекс РТС досяг відмітки 1497,89 пункту, знизившись на 3,99%. Обсяг торгів на об'єднаній біржі сьогодні склав близько 415 млрд руб.

Нагадаємо, фондові торги в США 4 травня 2012 р. завершилися зниженням провідних індексів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся