Російський ринок акцій на відкритті впав більш ніж на 3%

Понеділок 03 жовтня 2011 09:45
Автор: RBC.UA
Новий тиждень на російському ринку акцій почалася з різкого зниження провідних індексів. Відіграючи негативний зовнішній фон і невизначеність з приводу подальшого розвитку кризи зони євро, фондові індикатори втратили на відкритті більше 3%.

Новий тиждень на російському ринку акцій почалася з різкого зниження провідних індексів. Відіграючи негативний зовнішній фон і невизначеність з приводу подальшого розвитку кризи зони євро, фондові індикатори втратили на відкритті більше 3%.

Станом на 9:20 за київським часом індекс ММВБ знизився на 3,38% - до 1320,35 пункту. Індекс РТС опустився до відмітки 1288,82 пункту, що на 3,9% нижче за рівень закриття попереднього торгового дня. Індекс RTS Standard втратив на початку дня 3,53%, почавши день на позначці 8965,47 пункту.

Аналітик компанії "Атон" Олена Кожухова нагадує, що наприкінці минулого тижня торги на російських фондових майданчиках завершилися падінням основних індикаторів. Індекс ММВБ до закриття знизився на 2,93%, а індекс РТС втратив 3,46%. Торги на фондових біржах США також завершилися вагомим зниженням основних індексів.

Сьогодні з ранку ф'ючерси на основні американські індекси втрачають у вартості близько 0,5-0,7%. На торгах в Азії також спостерігаються переважно песимістичні настрої. На ринки напередодні зустрічі європейських міністрів фінансів і обговорення питань виходу з кризи повернулися страхи погіршення ситуації в єврозоні, каже експерт.

За її словами, індекс ММВБ в ході попередніх торгів не встояв вище подоланого днем ​​раніше значення 1400 пунктів і завершив день нижче підтримки 1370 пунктів. Найближчими підтримками по відношенню до даного значенням виступають рівня 1350, 1330 і 1295 пунктів.

"Сьогодні зовнішній фон сприяє зниженню основних російських фондових індексів, призупинити яке протягом дня могли б новини із зустрічі міністрів фінансів єврозони. Ситуація в цілому залишається напруженою,"бики" поки якщо і можуть розраховувати на зростання, то головним чином у рамках корекційного відскоку від досягнутих мінімумів", - резюмувала Кожухова.

Нагадаємо, 30 вересня п.р. торги на ринку акцій РФ завершилися зниженням провідних фондових індексів в середньому на 2,9-3,5%. Індекс ММВБ знизився за підсумками дня на 2,92% - до 1366,54 пункту. Індекс РТС опустився до відмітки 1341,09 пункту, що на 3,46% нижче за рівень закриття попереднього торгового дня. Індекс RTS Standard втратив 2,87%, опустившись до позначки 9303,84 пункту.

 

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся