Російський клуб пропонував 250 мільйонів євро за Мессі

Російський клуб пропонував 250 мільйонів євро за Ліонеля Мессі. El Mundo Deportivo, повідомивши сенсаційну новину, не стала називати цей клуб.

Російський клуб пропонував 250 мільйонів євро за Ліонеля Мессі. El Mundo Deportivo, повідомивши сенсаційну новину, не стала називати цей клуб.

Незадовго до того, як геніальний аргентинець продовжив контракт з "Барселоною", представники російського клубу звернулися до батька футболіста Хорхе з контрактом, за яким Лео отримував би 30 мільйонів євро в рік. Мова йде про "чисті" гроші, тобто Мессі заробляв би 30 мільйонів в рік вже після сплати податків. Крім того, угода передбачала б бонуси за виграні матчі, забиті м'ячі, тощо.

Читайте також: Новий контракт Мессі з "Барселоною" розлютив Роналду

Цікаво, що Хорхе Мессі не став повідомляти про цю пропозицію президента "Барселони" Сандро Розеля і не став намагатися вибити з "Барси" більш вигідні умови для сина при продовженні контракту з каталонцями.

Хорхе Мессі лише розповів про цю пропозицію своєму синові, проте той відмовився від переходу в російський клуб і вирішив продовжити угоду з "Барселоною".

Якщо б Мессі дав згоду, "Барселона" не змогла б перешкоджати цьому переходу, так як неназваний російський клуб був готовий викласти суму, зазначену в контракті футболіста як відступні.

У Росії, мабуть, є всього два клуби, які можуть заплатити дві з половиною сотні мільйонів євро за футболіста, - "Анжі" і "Зеніт". Мабуть, El Mundo Deportivo має на увазі когось з них.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top