Російський фондовий ринок закрився зростанням індексів

Торгова сесія на російському ринку акцій завершилася сьогодні упевненим зростанням провідних індексів.

Торгова сесія на російському ринку акцій завершилася сьогодні упевненим зростанням провідних індексів.

За підсумками дня індекс ММВБ виріс на 1,21% - до 1461,62 пункту. Індекс РТС піднявся до відмітки 1601,03 пункту, що на 1,40% вище за рівень закриття попереднього торгового дня. Індекс RTS Standard виріс на 1,61%, завершивши день на позначці 9877,92 пункту.

Начальник відділу довірчого управління Абсолют банку Іван Фоменко відзначає, що сьогодні торги російськими цінними паперами відкрилися на позитивній ноті. Цьому сприяло позитивне закриття торгів в США, на тлі якого також зростанням відкрилися європейські торговельні площадки. У другій половині дня на російських торгах спостерігалася різноспрямована динаміка, але в цілому ситуація залишалася спокійною. Лідерами ринку протягом усього дня залишалися папери банківського сектора, серед яких за темпами зростання досягли успіху акції ВТБ. Також непогано виглядали папери сировинних компаній, говорить експерт.

За його словами, спектр паперів, що торгуються в плюсовій зоні, помітно розширився після того, як були опубліковані дані щодо економіки США, що перевершили прогнози. "У найближчі дні ринок, ймовірно, буде консолідуватися на досягнутих рівнях в очікуванні ключових подій, здатних вплинути на хід торгів. Серед таких подій залишаються виступ глави Федеральної резервної системи США Бена Бернанке і макроекономічна статистика", - резюмував Фоменко.

Нагадаємо, напередодні торги на російському ринку акцій завершилися незначним зниженням провідних індексів. За підсумками сьогоднішньої торгової сесії індекс ММВБ знизився на 0,97% - до 1438,74 пункту, індекс РТС досяг відмітки в 1575,33 пункту (мінус 0,56%). Обсяг торгів на ФБ ММВБ перевищив 364 млрд руб., в РТС - 563 млн дол.

Протягом всього дня індекси показували значне зниження і до середини дня значення індексу ММВБ знизилося на 3,06% - до 1408,4 пункту а індекс РТС досяг відмітки 1534,7 пункту, знизившись на 3,12%. До кінця дня індексам майже вдалося відіграти падіння.

Рустам Назіманов, трейдер "Альфа-капітал", відзначає, що вдруге після кризи 2008 р. російський ринок закриває четвертую підряд тиждень в "червоній" зоні. У 70% випадках п'ятий тиждень закривався зростанням, і, мабуть, це єдиний привід для покупок на поточних рівнях, вважає експерт. На думку Назіманова, волатильність почала знижуватися, проте, як і раніше, знаходиться на високих рівнях, підкреслює він.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top