Торги на ринку акцій РФ завершилися поблизу рівнів попереднього закриття

Торги на російському ринку акцій почалися сьогодні зростанням провідних фондових індексів в середньому на 1%. Проте в другій половині дня котирування більшості "блакитних фішок" пішли на негативну територію, і в підсумку провідні індикатори завершили торговельну сесію у районі рівнів попереднього закриття.

Торги на російському ринку акцій почалися сьогодні зростанням провідних фондових індексів в середньому на 1%. Проте в другій половині дня котирування більшості "блакитних фішок" пішли на негативну територію, і в підсумку провідні індикатори завершили торговельну сесію у районі рівнів попереднього закриття.

За підсумками торгів індекс ММВБ виріс на 0,01% - до 1444,11 пункту. Індекс РТС піднявся до відмітки 1578,91 пункту, що на 0,03% вище за рівень закриття попереднього торгового дня. Індекс RTS Standard втратив за підсумками дня 0,01%, завершивши день на позначці 9721,72 пункту. Обсяг торгів на ФБ ММВБ склав 63,74 млрд руб., В RTS Standard - 13,2 млрд руб.

РОзпочалася торгова сесія на російському ринку акцій зростанням провідних фондових індексів в середньому на 1%. Станом на 09:40 за київським часом індекс ММВБ підріс на 1% - до 1458,3 пунктів. Індекс РТС піднявся до відмітки 1595,73 пунктів, що на 1,09% вище за рівень закриття попереднього торгового дня. Індекс RTS Standard додав на відкритті 0,81%, почавши день на позначці 9801,58 пунктів.

Вчорашня торгова сесія почалася із зниження котирувань більшості "блакитних фішок". Станом на 09:40 за київським часом індекс ММВБ знизився на 1,59% - до 1415,89 пунктів. Індекс РТС опустився до відмітки 1540,44 пунктів, що на 2,21% нижче за рівень закриття попереднього торгового дня. Індекс RTS Standard втратив на початку торгової сесії 1,69%, почавши день на позначці 9537,40 пунктів.

Зовнішній фон для початку торгів носив негативний характер. Фондові торги в Європі і США в п'ятницю завершилися зниженням провідних індексів. Ф'ючерси на американські індекси вранці в понеділок торгувалися негативно. У ході азіатської сесії також не спостерігалося єдиної динаміки, а японський індекс Nikkei за підсумками торгів опустився до п'ятимісячного мінімуму. Нафта вранці в понеділок дешевшала, а золото знову рухалося по висхідній. Котирування золота на біржі COMEX вперше пробили ціновий рубіж 1890 дол./унція.

Незважаючи на негативне відкриття, в ході сесії ситуація змінилася, а індекси вийшли в "плюс", причому індекс ММВБ навіть доходив до позначки 1460 пунктів, але втриматися не зумів. За підсумками торгів понеділка індекс ММВБ виріс на 0,36%, до 1443,93 пунктів. Обсяг торгів склав 56,7 млрд руб. Індекс РТС піднявся на 0,20%, до 1578,45 пунктів. Загальний обсяг торгів на всіх ринках РТС досяг 240,2 млрд руб. З них обсяг торгів акціями в RTS Standard за підсумками дня склав 12,1 млрд руб.

Сприятливим для російського ринку стала позитивна динаміка основних європейських фондових індексів, яка отримала розвиток в ході торгового дня, відзначають аналітики Rye, Man & Gor Securities. Позитивні зміни ф'ючерсів на фондові індекси США і, як наслідок, позитивне відкриття американських фондових індексів сприяли ще більш впевненому підйому російських індексів ближче до закінчення торговельної сесії. Проте експерти відзначають, що поки рано говорити про перелом тенденції на російському ринку акцій. Більш очевидні спроби консолідуватися вище 1390 пунктів за індексом ММВБ, щоб російський ринок отримав новий поштовх вгору. Поточний тиждень покаже, наскільки ці спроби вдалі.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top