Створення єдиного економічного простору Росії, Казахстану і Білорусі може початися вже з 1 січня 2010 р. Про це повідомив сьогодні президент РФ Дмитро Медведєв на спільному засіданні Ради безпеки РФ і Держради РФ з політики на просторі СНД, що проходить в Москві.
Створення єдиного економічного простору Росії, Казахстану і Білорусі може початися вже з 1 січня 2010 р. Про це повідомив сьогодні президент РФ Дмитро Медведєв на спільному засіданні Ради безпеки РФ і Держради РФ з політики на просторі СНД, що проходить в Москві.
Як відзначив президент, є всі передумови, щоб вже з 2010р. уніфікувати митні тарифи, режим адміністрування і створити спеціальний наднаціональний орган управління трьох країн.
Д.Медведєв підкреслив, що співпраця з країнами СНД має виняткове значення для Росії. Основне завдання цієї взаємодії - забезпечення стабільного і дружнього оточення для країни, відзначив президент. За його словами, це особливо важливо для спільного подолання складної фінансової ситуації, що склалася в світі.
Росія повинна співробітничати з країнами СНД в подоланні кризи, зокрема створюючи нові інститути і механізми розвитку, вважає Д.Медведєв. "Криза у будь-якому випадку закінчиться, і ми повинні бути готові до запуску нових проектів з нашими сусідами", - підкреслив глава РФ, передає телеканал "Вєсті".
Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: