Росія та Іспанія пробилися в 1/4 фіналу чемпіонату Європи з баскетболу

Збірні Іспанії та Росії з баскетболу забезпечили собі місця у чвертьфіналі чемпіонату Європи з баскетболу, який в ці дні проходить в Іспанії.

Збірні Іспанії та Росії з баскетболу забезпечили собі місця у чвертьфіналі чемпіонату Європи з баскетболу, який в ці дні проходить в Іспанії. Напередодні в групі Е відбулися чергові матчі, де найцікавішим, безумовно, став поєдинок між господарями турніру і росіянами. Лише у першій чверті збірна Росії виглядала більш-менш гідно, вигравши її з рахунком 23:20. Далі господарі повністю взяли гру під контроль і не залишили суперникам ні єдиного шансу. Підсумковий результат – 81:69. Інші матчі групи Е закінчилися так: Португалія – Ізраїль – 94:85, Греція - Хорватія – 81:78. Таким чином, збірні Іспанії й Росії вже забронювали собі місце в чвертьфіналі (нагадаємо, що з кожної групи до чвертьфіналу виходить по 4 команди). Турнірне положення команд в групі Е 1. Іспанія – 4 гра / 7 очок 2. Росія – 4 / 7 3. Хорватія – 4 / 6 4. Греція – 4 / 6 5. Ізраїль – 4 / 5 6. Португалія – 4 / 5.