Бразилія - Росія: Стенограма онлайн трансляції товариського матчу

Бразилія - Росія. Товариський матч Бразилія - Росія відбувся сьогодні. На "Стемфорд Брідж" боролися лідер групи F і майбутні господарі Мундіалю-2014. Дивитися матч Бразилія - Росія можна було на каналі Футбол +, онлайн трансляція на нашому сайті почалася в 21:30.

Бразилія - Росія. Товариський матч Бразилія - Росія відбувся сьогодні. На "Стемфорд Брідж" боролися лідер групи F і майбутні господарі Мундіалю-2014. Дивитися матч Бразилія - Росія можна було на каналі Футбол +, онлайн трансляція на нашому сайті почалася в 21:30.

25 березня, 21:30
Бразилія - Росія 0:1

Бразилія - Росія: Стенограма онлайн трансляції товариського матчу90 хв. Халк обігрався з Марсело, який увійшов до штрафної і прострілив в центр, де набігаючий Фред в дотик переправив м'яч у ворота. 1:1!

Бразилія - Росія: Стенограма онлайн трансляції товариського матчу89 хв. Єщенко отримав жовту картку, зрубивши Халка на лівому фланзі біля лінії штрафної. Эрнанес вирішив виконати стандарт, але зробив це дуже неточно.

Бразилія - Росія: Стенограма онлайн трансляції товариського матчу86 хв. Жирков отримав травму і попросив заміну. Замість нього на поле виходить Григор'єв.

82 хв. Халк толкався з Єщенко на лівому фланзі атаки бразильців, росіянин не поступився в силовій боротьбі і відібрав м'яч.

Бразилія - Росія: Стенограма онлайн трансляції товариського матчу78 хв. Кака йде, поступившись місцем Дієго Кості.

Бразилія - Росія: Стенограма онлайн трансляції товариського матчу73 хв. Забивають росіяни - після серії ударів по воротах Сезара, яка тривала близько хвилини, Широков продемонстрував чудеса холоднокровності, здорово віддавши на Кержакова. Той пробив з двох метрів по порожніх воротах, але потрапив в захисника бразильців, від якого м'яч відлетів на Файзуліна. Той, у свою чергу, відправив м'яч у ворота Сезара - 0:1!

Бразилія - Росія: Стенограма онлайн трансляції товариського матчу72 хв. Эрнанес грубо зіграв у центрі поля, збивши Глушакова, за що і отримав жовту картку.

69 хв. Алвес з правого флангу навішував на дальню штангу, де за м'яч боровся Неймар. Удар головою у форварда бразильців не вийшов.

Бразилія - Росія: Стенограма онлайн трансляції товариського матчу67 хв. Заміна у Бразилії: Халк з'явився замість Оскара.

65 хв. Марсело пробив метрів з двадцяти - прямо в руки Габулову.

63 хв. Неймар подавав кутовий з лівого флангу - Жирков без проблем виграв верхову боротьбу на ближній штанзі.

59 хв. Луїс мав класний шанс - Говард Уебб дав бразильцям право на штрафний метрів з сімнадцяти і прямо по центру воріт. Луїс вирішив бити, але влучив в Березуцького, якому після цього була потрібна медична допомога.

56 хв. Марсело подав кутовий з правого флангу, знайшовши в штрафній росіян Луїса, який в дотик переправив м'яч трохи правіше від правої штанги воріт Габулова.

53 хв. Оскар класно забігав в штрафну росіян по лівому флангу, але суддя зафіксував офсайд.

49 хв. Шатов ледь не обікрав Луїса, перебуваючи на правому фланзі атаки збірної Росії - бразилець в останній момент виправив ситуацію.

Бразилія - Росія: Стенограма онлайн трансляції товариського матчу46 хв. Потрійна заміна у росіян: Юрій Жирков, Дмитро Комбаров і Олег Шатов з'являються на полі замість Олександра Кокоріна, Володимира Бистрова і Олександра Анюкова.

46 хв. Почався другий тайм.

45 хв. Свисток на перерву дав Уебб. Зустрінемося через п'ятнадцять хвилин.

44 хв. Бистров відтягнув за собою двох захисників суперника і віддав передачу під удар Кержакову, який метрів з чотирнадцяти передбачувано пробив вище правої дев'ятки.

40 хв. Кержаков і Файзулін вивели росіян в контратаку, яка завершилася ударом останнього в ближній від Сезара верхній кут воріт - кіпер бразильців переправив м'яч на кутовий, однак Говард Уебб призначив вільний удар на користь бразильців.

37 хв. Ігнашевич врятував росіян, вчасно перехопивши передачу Неймара, що виводила Фреда один на один з Габуловим. Тим часом на клубному стадіоні "Челсі" уболівальники Росії, Бразилії і любителі футболу з Британії, запускають справжнісіньку російсько-бразильско-британську хвилю. Справжнє футбольне свято сьогодні в Лондоні.

33 хв. Файзулін красивим фінтом посадив на п'яту точку Марсело і пробив з лінії штрафної - самовіддані дії Луіса, який став під удар, не дозволили м'ячу долетіти до воріт Сезара.

30 хв. Гра поступово перейшла в центр поля. Бразильці змогли вирівняти відсоток володіння м'ячем і дещо згасити атакуючий запал росіян.

25 хв. Оскар грубо ударив ззаду по ногах Єщенко - арбітр матчу не став карати бразильця гірчичником.

22 хв. Третій за останні п'ять хвилин штрафний біля воріт збірної Росії виконали бразильці, на цей раз розігравши м'яч. Слідуюча за розіграшем навісна передача відверто не вийшла - захисники зіграли надійно.

20 хв. Фернандо намагався пробити зі штрафного у стилі Роберто Карлоса - дрібний крок, короткий розбіг, ось тільки удар дуже вище воріт.

17 хв. Марсело заробив штрафний у метрах п'ятнадцяти від воріт Габулова, і сам виконав стандарт, віддавши навіс в район воротарського майданчика - Березуцький зіграв надійно, головою вибивши м'яч в поле.

14 хв. Бистров пробивав в лівий нижній кут воріт Сезера, отримавши пас від Широкова на лінії штрафної - кіпер бразильців зіграв чудово, зафіксувавши м'яч в руках.

10 хв. Кержаков пробивав перебуваючи в межах штрафної Сезара, прийнявши м'яч після серії помилок у виконанні захисників бразильців - трохи повз ворота.

8 хв. Росіяни поки виглядають цікавіше, ніж бразильці. Перспективний штрафний, поданий з правого флангу Файзулиним ледь не перетворився на гол - м'яч перелетів всіх, потрапивши до двох гравців збірної Росії, які не змогли швидко оцінити ситуацію і в результаті віддали м'яч гравцям захисникам бразильців.

4 хв. Ігнашевич чудово пробив зі штрафного, перебуваючи в метрах двадцяти п'яти від воріт - Сезар в класному сейві відбив удар.

3 хв. Бистров з правого флангу прострілив в центр штрафної, звідки набігаючий Кержаков намагався вразити ворота Сезара - на шляху м'яча став захисник. Дуже небезпечно.

2 хв. Кака помилився, в простій ситуації випустивши м'яч за лінію поля.

1 хв. Почався матч на "Стемфорд Брідж". Трибуни заповнені і чекають від команд шоу. Бразильці грають в жовто-синій формі, росіяни в червоній.

Склади команд:
Бразилія: Жуліо Сезар, Дані Алвес, Тьяго Сілва, Давид Луїс, Марсело, Фернандо, Эрнанес, Оскар, Кака, Неймар, Фред.
Росія: Габулов, Анюков, Березуцький, Ігнашевич, Єщенко, Глушаков, Широков, Файзулін, Бистров, Кержаков, Кокорін.