Rheinmetall і MAN разом вироблятимуть військову транспортну техніку

Німецький виробник вантажних автомобілів МАN і виробник озброєння Rheinmetall планують створити компанію Rheinmetall MAN Military Vehicles для виробництва військової автотехніки.

Німецький виробник вантажних автомобілів МАN і виробник озброєння Rheinmetall планують створити компанію Rheinmetall MAN Military Vehicles для виробництва військової автотехніки, повідомляє Deutsche Welle.

Частка Rheinmetall в капіталі нової фірми під назвою Rheinmetall MAN Military Vehicles GmbH (RMMV) зі штаб-квартирою в Мюнхені буде складати 51%, решта 49% дістанеться концерну MAN. Після злиття виробничих потужностей Rheinmetall в Касселі і MAN у Відні, яке має відбутися орієнтовно до кінця 2011 року, в RMMV будуть працювати близько 1300 співробітників.
За попередніми оцінками річний обіг компанії складе близько 1 млрд євро. Вона вироблятиме броньовані і неброньованы транспортні автомобілі та спецтехніку для міжнародних збройних сил.

Для завершення угоди ще потрібна згода антимонопольного відомства.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся