ru ua

Ректор київського вузу зарештований за підозрою у виготовленні порнопродукції

Автор: RBC.UA
Шевченківський райсуд Києва прийняв рішення взяти під варту строком на два місяці ректора Київської академії водного транспорту ім. П.Сагайдачного Василя Михайлова, який підозрюється в організації організованого злочинного угрупування (ОЗУ), яке займалося виготовленням порнопродукції за участю неповнолітніх.

Шевченківський райсуд Києва прийняв рішення взяти під варту строком на два місяці ректора Київської академії водного транспорту ім. П.Сагайдачного Василя Михайлова, який підозрюється в організації організованого злочинного угрупування (ОЗУ), яке займалося виготовленням порнопродукції за участю неповнолітніх. Про це РБК-Україна повідомили в прес-службі ГУБОЗ МВС України. Решті членів ОЗУ запобіжний захід буде визначено пізніше.

Нагадаємо, працівники Головного управління із боротьби з організованою злочинністю спільно з УБОЗ у м. Києві припинили діяльність організованої злочинної групи, учасники якої займалися розбещенням неповнолітніх і виготовленням порнографічної продукції.

До складу групи входили, окрім В.Михайлова, троє людей: 25-річна Тетяна - підбирала неповнолітніх дівчат у віці від 12 до 16 років, Віктор - водій ректора, брав участь у розбещенні дівчат і Тіто, уродженець Республіки Гвінея-Бісау. Ці факти підтвердило і судове медичне дослідження. Встановлено, що В.Міхайлов організовував місця, де проходили "зустрічі з неповнолітніми", брав в них участь і фінансував всіх учасників ОЗУ. В.Михайлова й учасницю ОЗУ Тетяну працівники ГУБОЗ затримали в аеропорту "Бориспіль", водія Віктора і Тіто - в м. Києві.

При проведенні санкціонованого обшуку за місцем проживання зловмисників співробітники міліції вилучили карабін "Бінеллі", 3 відеокамери, відеокасета, CD-диски і фотографії порнографічного змісту, 180 тис. дол. й інші речові докази.

За даним фактом слідчим відділом Шевченківського РУ ГУМВС України в м. Києві порушено кримінальну справу за ч.4 ст.152 (згвалтування неповнолітніх) Кримінального кодексу України.

Василь Михайлов - доктор технічних наук, професор, почесний працівник морського і річкового транспорту України, ректор Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича Сагайдачного.

Маючи наукові регалії, В.Михайлов колекціонує світські та церковні нагороди. Так, у 1999 р. він став "людиною року" у рейтингу "Золота фортуна". Крім, того має низку відзнак - орден Святого Дмитра Солунського, орден Святого рівноапостольного князя Володимира, орден преподобного Нестора Літописця.