Реал - Галатасарай: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів

Мадридський "Реал" в дуже спокійному стилі розгромив вдома "Галатасарай". Турки пропустили два голи у першому таймі, і ще один в другій половині гри.

3 квітня, 21:45
Мадрид, "Сантьяго Барнабео"
Рела - Галатасарай, 3:0
Гол:
Роналду, 9, Бензема, 29, Ігуаїн, 73
Реал: Лопес, Варан, Рамос, Коентрао, Хедіра, Озіл, Алонсо, Ессьєн, Ді Марія, Роналду, Бензема
Галатасарай: Муслера, Нункеу, Кайя, Ебуе, Алтинтоп, Інан, Мело, Рієра, Снайдер, Дрогба, Йилмаз

Кінець гри. Матч-відповідь - порожня формальність.

90+1 хв. До м'яча підійшов Дрогба і зі всієї сили стукнув м'ячем по голові Пепе, що стояв у стінці.

Реал - Галатасарай: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів90 хв. Рамос на самій лінії штрафної сфолив на Ебуе.

Реал - Галатасарай: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів86 хв. У "Реала" замість Ді Марії з'явився Пепе.

Реал - Галатасарай: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів85 хв. Ессьєн награв сьогодні на жовту картку. Грубо він в цей раз зупинив Амрабата.

Реал - Галатасарай: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів83 хв. Замість Рієри у "Галатасарая" вийшов Амбрабат.

Реал - Галатасарай: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів80 хв. Замість Озіла виходить Лука Модріч.

Реал - Галатасарай: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів78 хв. Рамос наступив на ногу Йилмазу в своїй штрафній. Турок впав, але суддя замість того, щоб ставити пенальті, покарав нападаючого карткою за симуляцію.

77 хв. Ді Марія з правого флангу подав в штрафну, Мело по м'ячу не попав і той прилетів до Роналду. Кріштіану прийняв на груди і пробив "ножицями". Але на шляху м'яча став Мело, від якого красивий удар перетворився на кутовий.

Реал - Галатасарай: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів73 хв. А ось і третій гол. Алонсо подав штрафний. М'яч полетів у центр штрафної, звідки Ігуаїн головою пробив у правий від Муслери кут воріт.

Реал - Галатасарай: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів71 хв. Мело надто активно жестикулював у розмові з суддею. У сучасному футболі - це жовта картка.

69 хв. Небезпечний штрафний виконував Ессьєн на правому фланзі атаки. Після подачі м'яч був практично на голові Роналду, але Дзан встиг вставити свою голову і усунути небезпеку від своїх воріт.

Реал - Галатасарай: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів65 хв. Моуріньо змінює Бензема на Ігуаїна.

62 хв. Прекрасний пас з центру поля видав Алонсо в штрафну на хід Ді Марії. Аргентинець пробив, але зробити удар відповідним пасу він не зміг. Муслера накрив м'яч.

58 хв. Команди взяли паузу. Турки поки більше володіють м'ячем. Але що їм те володіння, якщо вони 2:0 програють.

54 хв. Мело по центру воріт обігрався з Йилмазом і пробив із-за штрафної. Удар вийшов непоганий, але Лопес зумів забрати м'яч.

50 хв. Варан жорстко поставив ногу і на дав пройти себе Алтинтопу. Отримавши м'яч, захисник побіг в контратаку, віддав пас на Роналду, але той забіг у офсайд.

Реал - Галатасарай: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів46 хв. А ось і перша заміна у матчі. У "Сарая" замість Снайдера вийшов Дзан.

Стежимо за другим таймом.

До речі, а Малага і Дортмунд поки по нулях грають. Трансляція тут.

Перерва. Відпочиваємо.

44 хв. Ебуе опинився в штрафній на відмінній ударній позиції трохи правіше від 11-метрової відмітки. Захистник пробив, але Лопес зреагував і відбив м'яч на кутовий.

Реал - Галатасарай: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів41 хв. Нункеу сфолив на самій лінії своїй штрафній на Бензема.

37 хв. "Галатасарай" дуже дорожить м'ячем. Дуже обережні у них передачі. І через це їх атакам дуже не вистачає руху і агресії. А одними дальніми ударами Алтинтопа і Дрогба багато не заб`єш.

33 хв. "Реал" абсолютно спокійно веде гру. При цьому, таке відчуття, що вони навіть не напружуються. Чого не скажеш про турецьку команду. Їм атаки даються з набагато більшими зусиллями.

Реал - Галатасарай: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів29 хв. Сьогодні голи влітають абсолютно несподівано і спонтанно. Ессьєн праворуч подав у штрафну. Там м'яч на дальній штанзі Бензема прийняв м'яч, подивився на воротаря і пробив.

28 хв. Два поспіль кутових подали гравці "Галатасарая". Але обидва ні до чого не призвели.

24 хв. Ну так вже не красиво. "Реал" взяв у свої ноги м'яч і розігрує його на половині поля турків. Без активності, а із закликом: "Спробуйте, відберіть!".

20 хв. Бензема у спробі прийняти м'яч у центрі поля, бутсою врізався в обличчя Ебуе. Боляче тому, напевно.

16 хв. Снайдер смачно приклався по м'ячу з-за штрафної. Цілився в ліву "дев`ятку",але влучив по трибунах.

12 хв. У Дрогба була можливість зрівняти рахунок. На лінії штрафної він прийняв м'яч, розгорнувся навколо себе і Варана і пробив. На щастя для Лопеса, набагато вище воріт.

Реал - Галатасарай: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів9 хв. А ось і перший гол. Ні з того, ні з сього. Озіл по центру воріт віддав на хід Кріштіано, який спокійно перекинув Муслеру.

7 хв. Ну вже дуже спокійний початок гри. "Реал" дивиться, як грає суперник в обороні, вишукуючи "дірки". А турки просто намагаються дійти з м'ячем до штрафної "Реала".

3 хв. З перших хвилин м'ячем заволоділи гравці "Реала". Але без особливих заявок на успіх. Просте спокійне володіння м'ячем.