Реал - Барселона: Стенограма онлайн-трансляції матчу чемпіонату Іспанії

"Реал" навіть не основним складом зумів обіграти "Барселону", у якої починаються просто якісь страшні психологічні проблеми. В результаті, перемога 2:1 продовжує серію "Реала" в протистоянні з "Барсою".

2 березня, 17:00
Мадрид, "Сантьяго Барнабео"
Реал - Барселона, 2:1
Гол:
Бензема, 6, Рамос, 82 - Мессі, 18
Реал: Лопес, Коентрау, Варан, Рамос, Пепе, Ессьєн, Модріч, Кальехон, Кака, Бензема, Мората
Барселона: Вальдес, Алвес, Альба, Піке, Маскерано, Бускетс, Алькантара, Іньєста, Мессі, Педро, Вілья

Все. Протягом всього матчу гра поступово обростала емоціями і ми на їх самому піку завершуємо нашу трансляцію. Спасибі, що були з нами.

Реал - Барселона: Стенограма онлайн-трансляції матчу чемпіонату Іспанії90+3 хв. Ух! Ну і справи! Адріано в штрафній "Реала" впав. Суддя не побачив, що Рамос був винен у цьому. Через кілька секунд Іньєста щось не дуже приємне сказав арбітру. За це Андрес відправився достроково відпочивати. А після фінального свистка ще й Вальдес дозволив собі сказати зайвого і теж побачив перед собою червоний колір.

Реал - Барселона: Стенограма онлайн-трансляції матчу чемпіонату Іспанії90+1 хв. Дані Алвес жорстко підкотився під Роналду на правому фланзі захисту.

88 хв. Роналду повинен був "поховати" "Барселону". Але після його удару зі штрафного м'яч влучив у поперечину. А під час добивання у Пепе м'яч з ноги звалився.

Реал - Барселона: Стенограма онлайн-трансляції матчу чемпіонату Іспанії85 хв. Тельо з'явився на полі. Він буде грати замість Тьяго.

Реал - Барселона: Стенограма онлайн-трансляції матчу чемпіонату Іспанії82 хв. "Реал" забиває другий гол! Модріч подав кутовий і Серхіо Рамос головою переправив м'яч у ворота.

81 хв. Ессьєн валяється на газоні після того, як Санчес влучив йому пальцем в око.

Реал - Барселона: Стенограма онлайн-трансляції матчу чемпіонату Іспанії77 хв. У "Барси" замість Педро на полі з'явився Адріано.

76 хв. Мората повинен був виводити "Реал" вперед. Пепе віддав класний пас на хід молодому форварду на хід, той вискочив один на один. Але свою дуель Вальдесу Мората програв.

74 хв. Роналду вирішив дальнім ударом перевірити Вальдеса. Сильно, хльостко, влучно пробив португалець по воротах, але і іспанський кіпер показав себе майстром.

Реал - Барселона: Стенограма онлайн-трансляції матчу чемпіонату Іспанії69 хв. Арбелоа вийшов замість Коентрау.

Реал - Барселона: Стенограма онлайн-трансляції матчу чемпіонату Іспанії68 хв. Команди, мабуть, вирішили побити рекорд за кількістю жовтих карток. Тепер "гірчичником" нагороджений Варан за те, що рукою зупинив Мессі в центрі поля.

Реал - Барселона: Стенограма онлайн-трансляції матчу чемпіонату Іспанії67 хв. Давид Вілья пішов відпочивати. Замість нього Алексіс Санчес.

Реал - Барселона: Стенограма онлайн-трансляції матчу чемпіонату Іспанії64 хв. Та що ж це таке? Тепер жовтим кольором відзначили Тіаго Алькантару за фол біля своєї штрафної.

Реал - Барселона: Стенограма онлайн-трансляції матчу чемпіонату Іспанії62 хв. Щось розігрався суддя. Ще один "гірчичник". Тепер Коентрау грубо рукою у верховій боротьбі за м'яч зіграв проти Алвеса.

Реал - Барселона: Стенограма онлайн-трансляції матчу чемпіонату Іспанії58 хв. Піке на лінії штрафного на лівому фланзі сфолив проти Роналду.

Реал - Барселона: Стенограма онлайн-трансляції матчу чемпіонату Іспанії58 хв. Бензема і Кака награлися на сьогодні. Замість них вийшли Роналду і Хедіра.

57 хв. Мессі вивів Вілью один на один, але іспанця наздогнав Варан і вибив м'яч на кутовий.

Реал - Барселона: Стенограма онлайн-трансляції матчу чемпіонату Іспанії55 хв. Хорді Альба грубо зупинив в центрі поля прохід Пепе.

Реал - Барселона: Стенограма онлайн-трансляції матчу чемпіонату Іспанії51 хв. Серхіо Рамос спробував непомітно підіграти собі рукою. Не вийшло, суддя показав першу жовту картку в матчі.

47 хв. Друга половина гри почалася з непоганого штрафного біля воріт "Барси". Модріч подав, але захисники вибили м'яч з власної штрафної.

Почався другий тайм у Мадриді.

Перерва.

43 хв. Зовсім заспокоїлися команди. Взагалі не доходять до штрафних один одного. Дуже яскраво демонструють, що результат з взагалі не хвилює.

39 хв. Модріч пройшов з м'ячем по центру і навісив в штрафну на Мората. Той сильно головою пробив, але влучив у сітку воріт із зовнішньої сторони.

35 хв. Продовжує присипляти пильність оборони "Реала" "Барса" своїм довгим розіграшем м'яча на чужій половині поля.

31 хв. Вілья по лінії штрафного вивів Мессі на ударну позицію по центру воріт. Аргентинець пробив, але прямо в руки Лопесу.

27 хв. Засвистів переповнений "Сантьяго Барнабеу". Після фолу Бускетса на Пепе на своїй половині поля, каталонці, за правилами fair play, вибили м'яч на чужу половину поля. Справа в тому, що м'яч вилетів за бокову лінію у самого кутового прапорця. В результаті, "Барса" здобула можливість зробити атаку.

23 хв. Альба і Кальехон влаштували забіг по правому флангу захисту мадридців. Вихованець "Реала" був першим на м'ячі і вінгер "Барси" не придумав нічого кращого, ніж руками покласти суперника на газон.

Реал - Барселона: Стенограма онлайн-трансляції матчу чемпіонату Іспанії18 хв. Мессі! Черговий гол аргентинця в чемпіонаті! Алвес з правого флангу зумів вивести по своєму флангу Лео один на один. Мессі почекав, поки прибіжать захисники, обіграв Рамоса і пробив в ближній кут воріт.

14 хв. Особливо завзято виглядає лівий фланг атаки каталонців. Хорді Альба і Давид Вілья раз за разом обігрують Пепе і Кальехона, що дозволяє їм постійно виконувати подачі в штрафну. А ось з подачами, у гравців "Барси" поки не ладиться.

10 хв. "Барса" намагається щось придумати у відповідь на пропущений гол. У своєму стилі - розігрують до вірного. "Вірного" поки що немає.

Реал - Барселона: Стенограма онлайн-трансляції матчу чемпіонату Іспанії6 хв. ГООЛ! Бензема відкриває рахунок! Мората з лівого флангу прострілив у штрафну, м'яч пролетів Маскерано і Вальдеса, і потрапив точно на ногу прибiжавшого Каріма Бензема.

3 хв. На перших секундах "Реал" спробував створити атаку, але вона ні до чого не призвела. А після на полі з'явилася стандартна для матчів за участю "Барси" картина - каталонці довго і впевнено тримають м'яч.

Почався матч в Мадриді.

Склади обох команд, особливо "Реала", дивують. Ясно, що матч в чемпіонаті менш важливий з турнірної точки зору, але наявність Кальехона, Ессьєна, Кака, Модріча і Мората в стартовому складі мадридців - дуже сміливий крок від пана Моуріньо.

Добрий день, шановні друзі. РБК-Україна починає онлайн трансляцію матчу чемпіонату Іспанії "Реал" - "Барселона".