Райкконен відкрив сезон "Формули-1" перемогою в Австралії

Кімі Райкконен став переможцем першого етапу чемпіонату світу-2013 з автогонок "Формула 1". Пілот команди "Лотус" в кваліфікації показав 7-ий результат, але в підсумку зміг першим перетнути фінішну межу.

Слідом за ним фінішував представник "Феррарі" Фернандо Алонсо. Іспанець пішов на дистанцію з 5-й позиції, але в результаті виявився другим.

А ось переможець кваліфікації Себастьян Феттель фінішував лише третім. Чемпіонові не вдалося відстояти свою лідерську позицію, але на п'єдестал пошани він все ж піднявся.

Його партнер по команді Марк Веббер з 2-го місця опустився до 6-го.

"Ще до перегонів у нас був план проїхати дистанцію з двома піт-стопами, я був упевнений, що шини витримають, наша машина весь уік-енд вела себе відмінно, і проблем з гумою взагалі не було. Мені вдалося добре стартувати, і у нас все вийшло, - наводить слова Райкконена після гонки F1news.

До старту у мене ще були якісь сумніви, оскільки це перша гонка, і ніколи не знаєш, як вона складеться, як поведуть себе шини, адже на тестах я не проїхав ні однієї довгої серії кіл. Але я знав, що в мене хороша машина, так що було відчуття, що гонка пройде вдало.

Що стосується самого швидкого кола, то під кінець гонки Фернандо Алонсо почав мене наздоганяти, до того ж я опинився в трафіку, тому потім вирішив трохи натиснути на той випадок, якщо раптом піде дощ. Треба було трохи збільшити відрив. Як я і казав, машина радувала весь уік-енд і дозволяла це зробити. Так що гонка пройшла добре! Особливих труднощів не було".