ua en ru

Рафаель Бенітес може очолити "Челсі"

Автор: RBC.UA
Іспанський тренер Рафаель Бенітес погодився очолити лондонський "Челсі" і змінити на тренерському містку Андре Віллаша-Боаша.

Іспанський тренер Рафаель Бенітес погодився очолити лондонський "Челсі" і змінити на тренерському містку Андре Віллаша-Боаша.

Як повідомляє ESPN, власник "синіх" Роман Абрамович прийме рішення в найближчі 48 годин. Бос "Челсі" серйозно стурбований долею команди, зокрема відсутністю у футболістів згуртованості, поганими результатами. Поява в команді Бенітеса повинна покласти край наявними конфліктів, заодно екс-наставник "Ліверпуля" може пробудити Фернандо Торреса дати швидкий результат, як це колись зробив Гус Хіддінк.

А ось захисник лондонців Давид Луїс заявив про те, що повністю підтримує наставника команди Андре Віллаша-Боаша.

"Весь цей галас роздуває преса. У тому році ми були трохи вище в таблиці, і преса мовчала, зараз же вони повстали проти нас. Розумію, що "Челсі" великий клуб і завжди повинен боротися за перше місце, а в разі невдач все можна звалити на тренера. Але ми теж йдемо не так низько, тому мене дивує критика Віллаша-Боаша. Андре дуже молодий і перспективний наставник, тому я вважаю, що він буде дуже довго і успішно керувати командою", - поділився своєю думкою Давид Луїс.

Нагадаємо, що в англійській Прем'єр-Лізі "Челсі" ділить 4-5 місця з "Арсеналом". А в Лізі Чемпіонів можливі підопічні Бенітеса програли з рахунком 3:1 "Наполі".