Р.Кузьмін призначений першим заступником генпрокурора України

Генеральний прокурор України Віктор Пшонка своїм наказом призначив першим заступником генерального прокурора Рената Кузьміна.

Генеральний прокурор України Віктор Пшонка своїм наказом призначив першим заступником генерального прокурора Рената Кузьміна. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

Іншим наказом звільнено з посади заступника генерального прокурора Віктора Кудрявцева за власним бажанням, відповідно до поданого ним рапорту.

Нагадаємо, сьогодні Президент Віктор Янукович призначив В.Пшонку генеральним прокурором України, згідно з указом № 1010/2010 від 4 листопада 2010 р.

Раніше сьогодні Верховна Рада дала згоду на призначення В.Пшонки генпрокурором. За дане рішення проголосували 292 депутати.

Виступаючи в Генпрокуратурі під час представлення його Президентом колективу Генеральної прокуратури, В.Пшонка заявив, що на посаді генпрокурора він покращуватиме ситуацію з дотриманням законності в державі.

"Я обіцяю, що свій професіоналізм, моральність спрямую на поліпшення ситуації із законністю в державі, на виконання тих вимог, які ви ставите як Президент щодо побудови правової держави, координації діяльності правоохоронних органів, і ми разом всі - прокуратура, МВС, СБУ, і всі інші правоохоронні відомства зробимо все, щоб захистити економіку держави, конституційні права громадян, щоб реформувати правоохоронні відомства і щоб нові закони, які ви ініціювали, були спрямовані тільки на поліпшення життя людей України", - сказав В.Пшонка, звертаючись до Президента.

Р.Кузьмін народився у  Донецьку. У 1991 р. закінчив Українську юридичну академію в Харкові. У листопаді 2003 р. очолював прокуратуру Києва. В лютому 2005 р. пішов на пониження - в заступники прокурора Київської області. У вересні 2006 р. Р.Кузьмін стає заступником генерального прокурора України. У травні 2010 р. указом Президента призначений членом Вищої ради юстиції.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся