Путін затвердив склад уряду РФ (відео)

Понеділок 21 травня 2012 13:59
Автор: RBC.UA
Президент РФ Володимир Путін 21 травня оголосив склад оновленого російського уряду.

Президент РФ Володимир Путін 21 травня оголосив склад оновленого російського уряду.

Пост першого заступника глави уряду зберіг за собою Ігор Шувалов. Віце-прем'єрами залишилися Владислав Сурков, Дмитро Козак, Дмитро Рогозін і повпред в ПКФО Олександр Хлопонін. Сурков також очолив апарат уряду. Крім того, заступниками голови уряду призначений екс-помічник Президента Аркадій Дворкович і віце-мер Москви Ольга Голодець.

Найгучніші призначення відбулися в МВС, МОЗ та Міністерстві освіти та науки. Рашида Нургалієва змінив глава ГУ МВС по Москві Володимир Колокольцев. Міністром освіти замість Андрія Фурсенко став ректор "МИСиС" Дмитро Ліванов. Міністром охорони здоров'я призначена Вероніка Скворцова, яка змінила на цій посаді Тетяну Голікову.

Міністром фінансів залишився Антон Силуанов, пост міністра енергетики отримав Олександр Новак. Мінекономрозвитку очолив Андрій Бєлонцев, посаду міністра праці та соцзахисту отримав Максим Топілін.

Главою Мінтрансу став Максим Соколов, міністерством спорту, як і раніше буде керувати Віталій Мутко. На чолі Мінсільгоспу встав Микола Федоров, а головою Мінкомзв'язку призначений Микола Нікіфоров.

Олег Говорун буде керувати міністерством регіонального розвитку. Нове міністерство з розвитку Далекого Сходу очолив повпред Президента в ДФО Віктор Ішаєв.

Главою міністерства природних ресурсів і екології став Сергій Донський, Мінпромторг очолив Денис Мантуров. Міністром культури призначений Володимир Мединський, міністерством закордонних справ як і раніше буде керувати Сергій Лавров. На чолі Міноборони залишився Анатолій Сердюков.

Керівником МНС після відходу Сергія Шойгу буде Володимир Пучков. Мін'юст, як і раніше очолюватиме Олександр Коновалов. Міністром у зв'язках з Відкритим урядом призначений колишній радник Президента Михайло Абизов.

Нагадаємо, 8 травня ц.р. Державна дума РФ в ході позачергового пленарного засідання підтримала кандидатуру Дмитра Медведєва на посаді голови уряду РФ.

Днем раніше новообраний Президент Росії Володимир Путін вніс до Держдуми кандидатуру Дмитра Медведєва на посаду голови уряду.

Медвєдєв неодноразово заявляв, що тандем Президента і прем'єра в політичному житті Росії проіснує довго. "Я хочу сказати, що нас з Володимиром Путіним пов'язує не лише політична взаємодія, але і просто дружба людська 20 років. Це перше. Друге - я вважаю, що непогано, коли доля країни, політичні процеси залежать не лише від розсуду однієї людини, яка, як йому в голову щось спало, він так і поступає...", - сказав він.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся