Путін обраний лідером Загальноросійського народного фронту (відео)

На установчому з'їзді Загальноросійського народного фронту (ЗНФ), що проходить у Москві, його учасники обрали своїм офіційним лідером Президента РФ Володимира Путіна. Співголовами об'єднання стали режисер Станіслав Говорухін, депутат Ольга Тимофєєва і представник "Ділової Росії" Олександр Галушка.

На установчому з'їзді Загальноросійського народного фронту (ЗНФ), що проходить у Москві, його учасники обрали своїм офіційним лідером Президента РФ Володимира Путіна (на фото). Співголовами об'єднання стали режисер Станіслав Говорухін, депутат Ольга Тимофєєва і представник "Ділової Росії" Олександр Галушка.

Читайте також: У Росії відзначають головне державне свято - День Росії (відео)

Виступаючи перед делегатами з'їзду, Путін заявив, що рух має стати механізмом, через який громадяни країни зможуть ставити свої, народні завдання, і домагатися їх виконання.

"Мета Народного фронту - дати можливість кожному бачити велику країну, велику Росію. І ми готові працювати з усіма, хто поділяє ці ідеї і цінності, хто готовий розділити спільну відповідальність за історичний успіх нашої Батьківщини", - запевнив Президент.

"Народ Росії - справжній господар своєї землі. Інтереси народу - це і є національні інтереси. Право народу - вимагати і домагатися, щоб влада на всіх рівнях - від глави держави до голови селища, - відчувала і знала, що від неї хочуть", - зазначив він. При цьому сама влада має діяти відкрито і ефективно, додав Путін. "Успіх Росії складається з успіху кожного з нас", - наголосив Президент.

Делегати також одноголосно прийняли статут і рішення про зміну назви організації. Тепер ОНФ матиме назву - "Народний фронт - "За Росію".

Читайте також: Розлучення Путіна із дружиною не приведе до нового весілля (відео)

Крім цього, учасники з'їзду затвердили склад керівних і контрольних органів, прийняли рішення про створення в усіх регіонах РФ своїх відділень. Крім того, прийнято маніфест руху.

Як сказала одна із засновниць ОНФ, голова комітету Держдуми з безпеки та протидії корупції Ірина Ярова, обговорення, які сьогодні проходили на майданчиках з'їзду ОНФ, були об'єднані загальною логікою та ідеєю - патріотизмом дії. "Без сумніву, патріотизм дії стане об'єднавчою ідеєю розвитку країни", - зазначила Ярова.

На її думку, дуже важливо, що запропонований формат персональної участі в русі. "Лідерство в ОНФ Володимира Путіна і формат персональної участі залучать до ОНФ багато громадян, створять необхідну платформу для об'єднання творчих сил", - підсумувала депутат.

Нагадаємо, Народний фронт з'явився в Росії з ініціативи Путіна два роки тому і взяв активну участь у передвиборних парламентській і президентській кампаніях. На базі ОНФ був організований передвиборний штаб Путіна. Після виборів Президент запропонував перетворити ОНФ на громадський рух зі збереженням надпартійного статусу.

Читайте також: У Путіна зі здоров'ям все гаразд, - прес-секретар Президента РФ

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся