Подорожуємо по Франції зі смартфоном

Подорожуємо по Франції зі смартфоном
Vodafone допоможе організувати свою подорож по Франції та мінімізувати витрати
Франція займає одне з провідних місць по привабливості для туристів. Оптимально організувати свою подорож по цій чудовій країні і мінімізувати витрати допоможе Vodafone.

Франція займає одне з провідних місць по привабливості для туристів. Оптимально організувати свою подорож по цій чудовій країні і мінімізувати витрати допоможе Vodafone.

Францію щорічно відвідують понад 80 мільйонів туристів. І це не дивно, адже тут є величезна кількість визначних пам'яток, розвинена туристична інфраструктура та розгалужена транспортна мережа. Франція приваблює мальовничою природою і чудовими пляжами, гірськолижними курортами, а в цьому році ще Чемпіонатом Європи з футболу...


Самостійна подорож до Франції не тільки обійдеться недорого, але і залишить набагато більше яскравих вражень. Основний принцип недорогої і комфортної подорожі – планування. Завчасна організація відпочинку дозволить значно заощадити на авіа переліт, проживання та інших послугах.

Якщо ви хочете відвідати за одну поїздку максимальну кількість місць, то кращим способом для подорожі стане оренда автомобіля. Орієнтовна вартість оренди автомобіля С-класу зі страховкою і навігатором складе 60-70 євро на добу, але можна знайти і дешевше.

Франція, як і більшість країн Західної Європи, володіє розгалуженою мережею відмінних доріг. І хоча дорожні покажчики в більшості своїй зрозумілі, краще всього скористатися допомогою навігатора. Найбільш оптимальним варіантом у цьому випадку може служити смартфон з підключеним мобільним інтернетом. Але щоб навігатор в смартфоні показав вам маршрут, йому зазвичай треба завантажити карту з інтернету, а в роумінгу вартість трафіку може призвести до серйозних витрат. Щоб максимально заощадити, можна скористатися послугами оператора Vodafone Україна.

Наприклад, навіть самий бюджетний пакет Red S, який обходиться користувачеві 90 грн за тиждень, що дозволяє завантажити 90 Мб інформації з інтернету. Для навігації цього цілком достатньо.

Якщо ж ви плануєте активно користуватися популярними соціальними мережами, щоб розповісти всьому світу про свою подорож, можна вибрати пакети Red M (150 Мб) або Red L (270 Мб). Крім того, у користувачів всіх пакетів Vodafone є можливість приймати дзвінки та телефонувати на номери МТС і Vodafone Україна безкоштовно (обсяг хвилин залежить від пакету).

Скористатися привабливими умовами зв'язку абоненти Vodafone Україна можуть перед виїздом, замовивши послугу "Роумінг як вдома". Для цього необхідно набрати на мобільному телефоні комбінацію *600# і "виклик". Послуга "Роумінг, як вдома" діє в 16 країнах Європи: у Франції послуга надається в мережі Free Mobile (потрібен телефон з підтримкою 3G).

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся