"ПСЖ" "Барселона": Стенограма онлайн трансляції матчу ЛЧ

Дивитися матч ПСЖ - Барселона можна було на каналі 2+2, онлайн трансляція на нашому сайті почалася в 21:45. Французький гранд, який після фінансового вливання стрімко піднявся на Олімп європейського футболу, буде робити все, щоб залишити Барселону за бортом нинішнього розіграшу ЛЧ. Матч ПСЖ - Барселона був одним з найцікавіших серед всіх зустрічей 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.

ПСЖ - Барселона. Матч ПСЖ - Барселона був одним з найцікавіших серед всіх зустрічей 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. Французький гранд, який після фінансового вливання стрімко піднявся на Олімп європейського футболу, буде робити все, щоб залишити Барселону за бортом нинішнього розіграшу ЛЧ. Дивитися матч ПСЖ - Барселона можна було на каналі 2+2, онлайн трансляція на нашому сайті почалася в 21:45.

02.04. 21:45
Париж, "Парк де Пренс"
ПСЖ - Барселона 2:2

Завершився матч в Парижі. Спасибі, що були з нами!

"ПСЖ" "Барселона": Стенограма онлайн трансляції матчу ЛЧ90+4 хв. Матьюїді!! Гамейро навісив на Ібрагімовіча, який, перебуваючи в штрафній Барси, скинув головою м'яч набігаючому Матьюїді, який в дотик пробив по воротах Вальдеса. М'яч після рикошету від захисника Барси, зрадницьки змінив траєкторію польоту і влетів в правий кут воріт - 2:2!

90+2 хв. Ібра отримав пас з глибини, і вийшовши на побачення з Вальдесом розстріляв ворота Барси, але лайнсмен зафіксував офсайд.

Чотири хвилини додав арбітр.

"ПСЖ" "Барселона": Стенограма онлайн трансляції матчу ЛЧ88 хв. Сансес вийшов один на один з Сірігу, воротар ПСЖ зупинив гравця Барси не за правилами. Пенальті узявся виконувати Хаві, спокійно відправивши м'яч у правий від воротаря кут воріт - 1:2.

"ПСЖ" "Барселона": Стенограма онлайн трансляції матчу ЛЧ86 хв. Ібра отримав жовту за грубий фол на Алвеші в штрафній Барси. Хвилиною раніше сам Алвеш отримав гірчичник за суперечки з арбітром.

"ПСЖ" "Барселона": Стенограма онлайн трансляції матчу ЛЧ83 хв. Заміна у Барси: Бартра замість Маскерано.

"ПСЖ" "Барселона": Стенограма онлайн трансляції матчу ЛЧ80 хв. Тельо вийшов на поле замість Вільї.

"ПСЖ" "Барселона": Стенограма онлайн трансляції матчу ЛЧ79 хв. Штрафний подав Вератті, Сілва головою пробив по воротах Вальдеса, м'яч влучив у штангу, відскочивши до Ибри, який в дотик пробив по воротах Барси - арбітр зарахував гол, хоча Златан був в явному офсайді.

77 хв. Вератті подав зі стандарту, але після удару Лукаса м'яч пішов на кутовий. Вератті знову подав, під час навісу гравці Барси зіткнулися між собою, дозволивши Ібрагімовичу отримати м'яч прямо перед Вальдесом і пробити по воротах каталонців, але воротар знову перевів м'яч на кутовий.

"ПСЖ" "Барселона": Стенограма онлайн трансляції матчу ЛЧ76 хв. Заміна у парижан: Пасторе пішов, Гамейро вийшов.

"ПСЖ" "Барселона": Стенограма онлайн трансляції матчу ЛЧ75 хв. Маскерано зніс Менеза на лівому фланзі атаки парижан, за що отримав жовту картку.

74 хв. Вілья заробив штрафний у воріт ПСЖ. Після удару Хаві м'яч відрикошетив від Алекса і пішов в протихід воротареві - парижанам пощастило, круглий пролетів трохи вище цілі.

72 хв. Менез міг вийти в контратаку після помилки Алвеша, але гравець парижан занадто далеко відпустив м'яч, подарувавши його Маскерано. Підсіли гравці ПСЖ.

"ПСЖ" "Барселона": Стенограма онлайн трансляції матчу ЛЧ69 хв. Йде Бекхем з поля, замість нього вийшов Вератті.

"ПСЖ" "Барселона": Стенограма онлайн трансляції матчу ЛЧ68 хв. Бекхем пішов у підкат ззаду на Санчеса біля своєї штрафної, за що отримав жовту картку. Стандарт виконав Алвеш, класно пробивши поряд з лівою стійкою воріт Сірігу - сантиметрів не вистачило захисникові Барси для того, щоб забити свій гол.

"ПСЖ" "Барселона": Стенограма онлайн трансляції матчу ЛЧ66 хв. Левессі пішов з поля, Менез вийшов замість нього.

"ПСЖ" "Барселона": Стенограма онлайн трансляції матчу ЛЧ65 хв. Матьюіді отримав жовту за фол на Іньєсті на своїй половині поля.

"ПСЖ" "Барселона": Стенограма онлайн трансляції матчу ЛЧ61 хв. Лукас обікрав Альбу на його половині поля, і віддав на Златана, який втратив м'яч, намагаючись обіграти Алвеша. Гарну контратаку "запоров" Ібрагімовіч. А Альба отримав гірчичник за затримку руками Лукаса, гравець Барси зупинив парижанина, який йшов на допомогу Ібрі.

57 хв. Ібра навісив на точку пенальті, куди набігав Матьюіді. Піке зумів перешкодити гравцеві ПСЖ пробити, проте суддя призначив вільний удар, хоча м'яч вийшов від гравця Барси.

55 хв. Ібрагімовіч отримав пас на дальній штанзі, але Піке встиг відібрати м'яч у шведа.

52 хв. Гравці ПСЖ починають тягнути на себе ковдру, у тих ситуаціях, коли передача могла б здорово загострити атаку. Спершу Ібрагімовіч почав йти обігравати трьох захисників, замість того, щоб прострілити на абсолютно вільного Лавессі, потім Лукас на лінії штрафної Барси пішов вперед, замість передачі на самотнього Златана.

49 мин.Фабрегас отримав передачу від Алвеша і спробував прострілити, перебуваючи в правій частині штрафної ПСЖ, але передача не вдалася, м'яч після рикошету пішов на кутовий, що не призвів до небезпеки.

48 хв. Фабрегас намагався зіграти тонко, віддавши на забігаючого в штрафну Хаві, але пас вийшов дуже неточним.

"ПСЖ" "Барселона": Стенограма онлайн трансляції матчу ЛЧ46 хв. Почався другий тайм, на який не вийшов Мессі. Замість Ліонеля вийшов Фабрегас.

45 хв. Свисток на перерву застав ПСЖ в атаці. Чекаємо другого тайму!

Мессі тримається за коліно, а Фабрегас пішов розминатися. Ліонель не бере участь в атаках Барси, явно чекаючи свисток на перерву. Мабуть аргентинець отримав травму. Чи зуміє ПСЖ скористатися відсутністю Мессі, якщо той дійсно не вийде на другий тайм?

42 хв. Мессі, отримавши пас від Алвеша, обіграв Сілву і пробив з лінії штрафної ПСЖ - м'яч пройшов над лівою дев'яткою воріт Сірігу.

41 хв. ПСЖ потрібно зібратися. Вілья виходив один на один з воротарем французького клубу, але арбітр зафіксував офсайд, який був мінімальним.

"ПСЖ" "Барселона": Стенограма онлайн трансляції матчу ЛЧ38 хв. Приголомшливий гол забиває Барселона. Алвеш, феноменальною передачею зовнішньою стороною стопи, знайшов в штрафній парижан Мессі, який без проблем переграв Сірігу, пробивши в лівий від воротаря кут. Чекаємо відповіді від парижан.

36 хв. Хаві подав кутовий з правого флангу, але Ібрагімовіч відмінно зіграв у захисті, головою вибивши м'яч в поле.

Відсоток володіння м'ячем - 68 на 32 на користь Барселони. Але небезпечніше поки грає ПСЖ.

32 хв. Ібрагімович шикарною передачею між Маскерано і Піке виводив Лавессі на побачення з Вальдесом, але Вольфган Штарк зафіксував офсайд.

28 хв. Знову Лукас вивів ПСЖ в контратаку, але на цей раз передача на Ібрагімовіча була віддана в боротьбу. Златан не зміг взяти м'яч під контроль, Алвеш вийшов переможцем з протиборства.

25 хв. Барселона хвилини дві контролювала м'яч біля штрафної парижан, поки Алекс у класному підкаті не вибив м'яч у Санчеса з під ніг. Снаряд підхопив Лукас, протягнувши круглого метрів сорок, а потім віддав пас на Ібрагімовіча. Златан, відірвавшись від Піке, лівою ногою пробивав в правий нижній кут воріт Вальдеса, але м'яч пройшов мимо.

21 хв. Мессі отримав м'яч в штрафній ПСЖ і довго намагався підробити м'яч під робочу ліву ногу щоб пробити, але Сілва зумів відібрати м'яч у аргентинця.

19 хв. Сам потерпілий вирішив виконати стандарт, потужно пробивши низом - Вальдес перевів м'яч на кутовий. Подача Бекхема не призвела до небезпеки.

"ПСЖ" "Барселона": Стенограма онлайн трансляції матчу ЛЧ18 хв. Піке отримав жовту картку за фол на Ібрагімовічі на лінії власної штрафній.

17 хв. Іньєста прийняв м'яч на лівому куті штрафної ПСЖ і технічно пробив в праву дев'ятку воріт парижан - м'яч пройшов трохи повз ціль.

15 хв. Ібрагімовіч розібрався з Алвешом на лівому фланзі і проштовхнув м'яч під удар Пасторе, який потужно пробив в лівий нижній кут воріт із-за меж штрафної. Вальдес, витягнувшись в струнку, зафіксував м'яч в руках.

13 хв. Бекхем класно подав кутовий з правого флангу, але Алекс, який виграв верхову боротьбу, не зумів влучити по воротах Барселони пробиваючи головою.

10 хв. Знову Іньєста віддавав класний пас низом в район воротарського майданчика Сірігу, але Вілья, який виходив на пас, не зумів дотягнутися до м'яча.

8 хв. Іньєста віддавав загострюючу передачу в штрафну парижан низом - Тіаго Сілва виніс м'яч в аут.

6 хв. Лавессі обіграв захисника Барси в штрафній каталонців, і пробив в дальній від Вальдеса кут - ліва штанга воріт врятувала Барсу від пропущенного м'яча.

3 хв. Алвеш, отримавши м'яч в штрафній ПСЖ після класного закидання від Хаві, вразив ворота Сірігу в ближньому бою. Суддя м'яч не зарахував - за три секунди до гола боковий арбітр зафіксував офсайд, про що сигналізував свисток арбітра. Жовту картку захисник Барселони не отримав тільки тому, що арбітр не захотів починати роздачу карток вже на перших хвилинах матчу.

1 хв. Добрий вечір, шановні читачі! Почався матч в Парижі. Час покаже, чи зможе команда Бекхема і Ібрагімовича обіграти непереможну "Барселону" в Парижі. Ми ж очікуємо на відмінний матч і напружену боротьбу.

Стартові склади команд:

ПСЖ: Сірігу, Жалле, Алекс, Тіаго Сілва, Максвелл, Бекхем, Матюиді, Лукас Моура, Пасторе, Ібрагімович, Лавессі.
Барселона: Вальдес, Дані Алвеш, Маскерано, Піке, Альба, Бускетс, Іньєста, Хаві, Вілья, Мессі, Санчес.