ПСЖ - Валенсія: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів

Парижани і валенсійці розійшлися миром. "Валенсія" довго намагалася скоротити відставання першого матчу і їм це вдалося - Жонас класно пробив з лінії штрафної. Але Лавецці зумів зрівняти рахунок.

6 березня, 21:45
Париж, "Парк де Френс"
ПСЖ - Валенсія, 1:1 (перший матч 2:1)
Гол:
Лавессі, 66 - Жонас, 55
ПСЖ: Сірігу, Сілва, Алекс, Максвелл, Жалле, Матюйди, Шантом, Пасторе, Мотта, Лукас, Лавецці
Валенсія: Гуайта, Тулалан, Барраган, Руїс, Матьє, Альбельда, Фегули, Пареха, Коста, Жонас, Сольдадо

Завершився цей матч. ПСЖ в чвертьфіналі.

90+2 хв. ПСЖ вальяжно створило дуже хороший момент. Іспанці втратили м'яч у власній атаці, м'яч опинився у Пасторе і той, набиваючи м'яч пройшов уздовж штрафної і спробував пробити. М'яч відлетів на фланг, звідки пішла подача в штрафну. М'яч ліг точно на ногу Лавецці, але Гуайта відбив.

87 хв. Париж вже повністю пішов в утримання рахунку. Всі гравці парижан, хто отримують м'яч, намагаються, як можна більше, протримати його у своїх ногах.

ПСЖ - Валенсія: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів83 хв. Не буде сьогодні Бекхема. Випускає Анчелотті Сахо замість Моури.

ПСЖ - Валенсія: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів81 хв. Завелася "Валенсія". Тисне суперника подачами в штрафну, але захист ПСЖ поки тримає удар. Природно, Сольдадо, в тон команді, теж завівся і за розмову з суддею отримав "гірчичник".

ПСЖ - Валенсія: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів77 хв. Жонас пішов відпочивати. Замість нього з'явився Вальдес.

75 хв. ПСЖ нервує. А "Валенсія" намагається кожен відібраний відправити м'яч вперед на гравців атаки.

70 хв. Хороший штрафний міг бути у "Валенсії". По центру воріт, з 30-ти метрів. Коста пробив, але влучив м'ячем у стінку.

ПСЖ - Валенсія: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів66 хв. Зрівнює рахунок ПСЖ! Але як же безглуздо! Гомейро якось кострубато пройшов декількох захисників, м'яч опинився на нозі Лавессі. Аргентинець пробив, Гуайта відбив, але прямо назад на ногу екс-гравцеві "Наполі". З другого разу він зміг забити.

ПСЖ - Валенсія: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів64 хв. У "Валенсії" П`ятті вийшов замість Фегули.

62 хв. Набагато цікавіше тепер виглядає гра. Швидкості, і відповідно, атаки стали набагато небезпечнішими і активнішими.

ПСЖ - Валенсія: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів58 хв. Гамейро змінив на полі Тьяго Мотту.

ПСЖ - Валенсія: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів55 хв. Ну, нарешті! Жонас в черговий раз зважився на удар з-за штрафної. І в цей раз м'яч залетів у ворота впритул з лівою штангою.

50 хв. Команди почали досить активно. Багато пасів в центрі поля, досить руху з обох сторін. Але до небезпеки справу довести ні "Валенсія", ні ПСЖ не можуть.

ПСЖ - Валенсія: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів46 хв. У "Валенсії" заміна - замість Албелди вийшов Бонега.

Другий тайм у сьогоднішньому матчі. Чекаємо більш активних дій від обох команд.

Перерва

45+1 хв. Серія напівмоментів біля воріт ПСЖ. Жонас зважився на удар з лінії штрафної - Сірігу відбив. Валенсійці подали кутовий, м'яч летів у ворота, і Пасторе головою змінив траєкторію м'яча.

43 хв. З цікавого: почав розминатися Девід Бекхем. За полем цікавіше, ніж на полі.

ПСЖ - Валенсія: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів38 хв. Руїс заблокував рух Матьуди по правому флангу.

35 хв. Тепер і "Валенсія" почала боятися щось робити. Дуже дорожать м'ячем обидві команди. Повільно, дуже повільно грають команди. Обережність аж у повітрі витає.

31 хв. Парижани взагалі не хочуть лізти в атаку. Бояться вони розкриватися перед суперником. Але таке видовище, у виконанні ПСЖ, футболом складно назвати. Отримає хтось м'яч, пройде кілька метрів і пас назад. І заново.

ПСЖ - Валенсія: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів27 хв. Несподівано ПСЖ провів першу заміну - замість Жалле з'явився Ван Дер Віль.

26 хв. Останні 5 хвилин матчу іспанці захопили ініціативу. Особливо яскраво виглядають фланги атаки "Валенсії". Більшість проходів завершуються подачами в штрафну, але подачі у них не виходять.

ПСЖ - Валенсія: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів22 хв. Альбелда в центрі поля руками зупинив Матьюди. Перше попередження у матчі у "Валенсії".

19 хв. До цього часу, команди подали вже штук сім кутових. Але ні у ПСЖ, ні в "Валенсії" нормально подачі не виходять.

15 хв. Сольдадо з Жонасом зуміли удвох обіграти захист ПСЖ. і Роберто опинився на ударній позиції на лінії штрафної. Іспанець пробив, але прямо в руки Сірігу.

11 хв. Сілва красиво обіграв на правому фланзі захисника і непогано пробив з правого краю штрафного. Але м'яч пройшов поряд зі штангою.

7 хв. Парижани вирівняли гру. Лавецці і Пасторе активно почали матч і часто виявляються з м'ячем на лівому фланзі атаки ПСЖ. Але захист "Валенсії" поки читає дії атаки суперника.

3 хв. Розвели в центрі поля м'яч гравці "Валенсії". І захопили м'яч на весь початок матчу. Довго розігрували вони м'яч, довели справу до кутового, який завершився непоганий подачею, з якої впоралися захисники.

Почався матч в Парижі.

Добрий вечір, дорогі друзі. Ми починаємо онлайн трансляцію матчу Ліги Чемпіонів ПСЖ - "Валенсія".