ПСЖ - Динамо: Юрій Сьомін: Ми програли матч за 10 хвилин (фото)

Тренер київського "Динамо" після провального матчу з ПСЖ, який кияни програли 1:4, сказав, що долю гри вирішили 3 голи в середині першого тайму, зазначив колективну відповідальність за поразку і пообіцяв звернути увагу і виправити ті помилки, які допускає його команда.

"Ми програли Матч з 20 по 30 хвилину. До цього грали гідно. Найголовніше, що знову отримали два голи з двох стандартів. Кутові останнім часом стали дуже проблемними для нас. Звичайно, після рахунку 3:0 гра вже закінчилася.

Тайво? В принципі, не забивав його гравець. Але при подачі кутового ми неправильно вели єдиноборства. Найголовніше, що в цій купі весь час їх гравець був першим на м'ячі. Треба подивитися, зараз я не готовий відповісти, хто з гравців зробив помилки. Але це не важливо! Яка різниця, хто помилився - програла команда.

Обговорити цю новину на нашій сторінці в Facebook

Це була тільки перша наша гра, невдала. Будемо готуватися до наступних матчів. Думаю, що ми звернемо увагу на ті помилки, які ми допускаємо останнім часом, і поправимо наші справи".