ПСВ - Дніпро: Перемога дніпрян в Голландії і перше місце в групі (відео)

Пропустивши першими від Вайналдума, дніпряни показали свій фірмовий швидкий футбол і вирвали перемогу, завдяки голу Селезньова і фантастичного удару Коноплянки. Це перемога вивела дніпрян в 1/16 Ліги Європи

ПСВ - Дніпро 1:2
: Вейналдум, 18 - Селезньов, 24, Коноплянка, 74
ПСВ: Ватерман, Манолев (Локадия, 87), Дерейк, Марсело, Боума, Хатчінсон, Вейналдум, Енгелаар (Депай, 67), Ленс, Матавж, Мертенс
Дніпро: Лаштувка, Мандзюк, Мазух, Чеберячко, Стринич (Денисов, 69), Канкава, Ротань, Матеус, Жуліано, Коноплянка (Федецький, 85), Селезньов (Зозуля, 77)
Видалення: Канкава, 84 (друге попередження)

Завдання дніпропетровців в цей четвер спочатку мала не самий звичний вигляд. Адже для отримання гарантованої путівки в плей-офф їм було достатньо або самим не програти в Ейндховені, або дочекатися благої вісті з Швеції, де АІК не повинен був здолати "Наполі". У підсумку спрацювали обидва варіанти, але все-таки "Дніпро" вирішив свої питання сам. Хоча вже на 18-ий хвилині гості пропустили випад ПСВ, в ході якого Вейналдум змусив помилитися Яна Лаштувку і метрів з 20 вразив ближній кут.

Як не дивно, цей момент господарів, так і залишився єдиним до перерви. Зате вже підопічні Хуанде Рамоса настворили на половині поля суперника з надлишком. Досить швидко відігравшись - вже на 24-й хвилині Іван Стринич забіг в штрафну ПСВ і зробив результативну передачу на Селезньова - вони продовжили володіти ініціативою. І повинні були забивати ще як мінімум двічі.

Втім, спочатку Матеус, втікши від захисників і обігравши воротаря, не зміг перекинути м'яч через пролітаючого у відчайдушному підкаті Вільфреда Баума. А слідом і Селезньов, чудово розібравшись з опікуном, не потрапив у створ з триметрової дистанції. До перерви обмінялися голами і учасники матчу в Стокгольмі, що вселяло ще більше впевненості в серця фанів "Дніпра".

У другому таймі гості, зберігши вірність улюбленим 4-5-1, спочатку віддали контроль над м'ячем ПСВ. Але взявши на озброєння контратаки, вони тим не менш самі проґавили ривок Тіма Матавжа, який втік від захисників і постав у всій своїй красі перед Лаштувкой. Той не знітився, встиг виставити руку і відбити підступне підсікання словенця. Втім, епізод на 53-й хвилині також був нехарактерним для цієї зустрічі.

Згодом дніпропетровці усвідомили, що голландці не схильні особливо нагнітати темп і більше сподіваються на їх помилку. Тоді вони взяли ініціативу у свої руки, провівши низку масованих атак на ворота Ватермана. Декілька чесно зароблених кутових і флангових атак призвели до другого голу гостей. Треба віддати належне майстерності Коноплянки, який фірмовим різаним ударом направив м'яч з кута штрафного у дальній верхній кут. Шедевр змушені були оцінити навіть остаточно поникші трибуни.

Вже за рахунку 2:1 повинен був збільшувати рахунок тільки-но вийшовший на заміну Роман Зозуля. Але і видобутої переваги "Дніпру" з лишком вистачило для вирішення поставленої задачі. Не могло перешкодити команді Рамоса навіть видалення на 83-й хвилині Джаби Канкави. Здобувши четверту перемогу в групі, вони змусили ПСВ скласти зброю.