ua ru

Пшонка поміняв місцями прокурорів Києва та Луганської обл

Автор: RBC.UA
Генеральний прокурор України Віктор Пшонка сьогодні, 21 листопада, призначив на посаду прокурора Києва Миколу Бескишкого. Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Генеральний прокурор України Віктор Пшонка сьогодні, 21 листопада, призначив на посаду прокурора Києва Миколу Бескишкого. Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Пшонка вже представив колективу прокуратури столиці новопризначеного керівника.

Раніше Бескишкий працював на посаді Луганської області. На посаду, що звільнилась, Пшонка призначив вже екс-прокурора Києва Анатолія Мельника. Мельник обіймав посаду прокурора Києва з лютого 2011 р.

Читайте також: Пшонка призначив Трунова Дніпровським екологічним прокурором

Напередодні повідомлялось, що масштабні кадрові перестановки почалися в системі МВС та Службі безпеки (СБУ). Вже відбулися деякі зміни, а в багатьох областях зміна керівництва силових відомств ще попереду. Деякі експерти пов'язують кадрові перестановки з результатами парламентських виборів.

Читайте також: Захарченко провів низку кадрових змін у департаментах та управліннях МВС

Міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко вже призначив начальника головного управління (ГУ) МВС в Києві Олексія Крикуна на посаду начальника департаменту громадської безпеки МВС. На посаду начальника ГУ МВС у Києві призначено Валерія Коряка, який раніше був начальником ГУБОЗ МВС.

Новим начальником ГУБОЗ став Станіслав Рогозін, який раніше обіймав посаду заступника начальника департаменту державної служби по боротьбі з економічною злочинністю.

Читайте також: На поточному тижні можуть бути зміщені начальники ГУ МВС у низці областей

Також в полковника міліції Олега Школьного призначено начальником управління по боротьбі з незаконним обігом наркотиків МВС. До свого призначення Школьний очолював Печерське районне управління ГУМВС України в м. Києві.

Зазначимо, що кадрові перестановки торкнулися не тільки системи МВС. Учора Президент Віктор Янукович призначив новим начальником управління СБУ в Тернопільській області Юрія Гаврилюка замість Ігоря Вінницького.

Про необхідність кадрових перестановок в МВС почали говорити ще навесні. Однак, як пояснило джерело в МВС розгляд питання перенесли на осінь через Євро-2012 і парламентських виборів. Причини змін у структурі МВС пов'язують з необхідністю "внести корективи" в діяльність міліції на місцях".