Промвиробництво в Японії у вересні скоротилося на 1,9%

Обсяг промислового виробництва в Японії у вересні 2010 р., за оновленими даними, скоротився на 1,9% порівняно з попереднім місяцем.

Обсяг промислового виробництва в Японії у вересні 2010 р., за оновленими даними, скоротився на 1,9% порівняно з попереднім місяцем. Такі відомості поширило сьогодні Міністерство економіки, торгівлі та промисловості країни.

Споживчі ціни в Японії у вересні 2010 р. порівняно з попереднім місяцем зросли на 0,3%. Базові споживчі ціни, до розрахунку яких не включено вартість продуктів харчування, у вересні залишилися на тому ж рівні, що й у серпні.

Рівень безробіття у вересні 2010 р. зменшився на 0,1 процентного пункту порівняно з попереднім місяцем і склав 5%. Такі дані оприлюднило сьогодні статистичне бюро МВС Японії. Аналітики очікували, що цей показник залишиться на позначці 5,1%. Абсолютне число безробітних у країні у вересні 2010 р. склало 3,4 млн, що на 230 тис. менше, ніж у серпні 2010 р.

Нагадаємо, обсяг промислового виробництва в Японії в липні 2010 р. виріс на 0,3% в порівнянні з червнем. Аналітики очікували зниження цього показника на 0,3%. У червні 2010 р. зниження даного показника склало 1,5%.

Рівень безробіття в Японії в червні 2010 р. підвищився на 0,1 процентного пункту в порівнянні з травнем і склав 5,3%. Аналітики очікували, що цей показник складе 5,2%.
Абсолютне число безробітних в країні в червні 2010 р. склало 3,44 млн чоловік, що на 30 тис. осіб менше, ніж у травні 2010 р.

Також відзначимо, що 11 червня ц.р. прем'єр-міністр Японії Наото Кан під час свого першого після вступу на посаду звернення до парламенту країни, заявив, що державі необхідні докорінні реформи, які оздоровили б фінансову систему. Він запропонував виключити непотрібні витрати і підвищити податки, на що не наважився попередній уряд.

Новий голова уряду вважає основним пріоритетом економічної політики відновлення темпів зростання японської економіки, яка росте повільніше, ніж економіки інших азіатських країн.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся