ru ua

Прокуратура Нью-Йорка звинувачує BONY Mellon в обмані інвесторів компанії Б.Медоффа

Автор: RBC.UA
Генеральний прокурор штату Нью-Йорк Ендрю Куомо подав до суду на підрозділ Bank of New York Mellon і двох топ-менеджерів банку до суду за звинуваченням в обмані інвесторів компанії Бернарда Медоффа.

Генеральний прокурор штату Нью-Йорк Ендрю Куомо подав до суду на підрозділ Bank of New York Mellon і двох топ-менеджерів банку до суду за звинуваченням в обмані інвесторів компанії Бернарда Медоффа, передає РБК з посилання на Associated Press.

Як стверджується в позові, клієнти банку, що інвестували в сумно відому фінансову піраміду Б.Медоффа, втратили не менше 227 млн дол.

Банк, за заявою прокурора, знав про сумнівні методи розпорядження інвестиціями в Bernard L. Madoff Investment Securities, проте вважав за краще тримати інвесторів у невіданні і рекомендував вкладати туди гроші. У позові також вказується, що в 1998-2008 рр. банк отримав 40 млн дол. комісійних від інвесторів, яким рекомендувала здійснювати вкладення у фінансову піраміду Б.Медоффа.

Нагадаємо, в грудні 2008 р. в США була викрита найбільша "фінансова піраміда", яку створив і очолив відомий фінансист Б.Медофф - колишній голова ради директорів біржі Nasdaq і засновник інвестиційної компанії Bernard L. Madoff Investment Securities. "Піраміда" Б.Медоффа функціонувала не менше 20 років, а втрати інвесторів від шахрайства оцінюються в 50 млрд дол. У ході судового процесу Б.Медофф визнав себе винним і покаявся перед постраждалими від нього вкладниками. Влітку 2009 р. він був засуджений до 150 років ув'язнення за фінансові махінації.