Прокуратура порушила кримінальну справу стосовно посадових осіб ФПСУ

Прокуратурою м. Києва порушено кримінальну справу за ознаками злочину передбаченого ч.5 ст.191, ч.2 ст.364, ч.2 ст.366 та ч.2 ст.212 Кримінального кодексу України відносно посадових осіб Федерації професійних спілок України (ФПСУ), повідомляє прес-служба ДПС України.

Слідчим відділом податкової міліції ДПС у м. Києві проводяться слідчі дії за фактом розкрадання грошових коштів, зловживання службовим становищем, службового підроблення та умисного ухилення від сплати податків службовими особами Федерації профспілок України в рамках кримінальної справи.

"На підставі пп. 75.1.2 п. 75.1 ст. 75, пп. 78.1.11 п. 78.1 ст. 78 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 р. № 2755-VI (зі змінами та доповненнями), та у зв'язку з надходженням постанови старшого слідчого з особливо важливих справ слідчого відділу податкової міліції Києва організовано проведення позапланової документальної виїзної перевірки ФПСУ з питань дотримання вимог податкового та іншого законодавства за період з 1 січня 2009 року по 31 грудня 2010 року. З метою проведення вищезазначеної перевірки було здійснено виїзд на адресу Федерації профспілок України. За фактичної адресою, в.о. Голови правління та головним бухгалтером ФПСУ було відмовлено працівникам ДПІ у Печерському районі м. Києва у допуску до проведення позапланової документальної виїзної перевірки (ст. 81.1 Податкового кодексу України). У результаті чого було складено акт відмови від підпису у направленнях на перевірку. Крім того, працівникам податкової інспекції було відмовлено в допуску та наданні до перевірки документів фінансово-господарської діяльності Федерації профспілок України", - йдеться в повідомленні прес-служби ДПС.

Станом на 19 серпня 2011 року тривають слідчі заходи.

Нагадаємо, раніше в рамках розслідування кримінальної справи, яка перебуває в провадженні податкової міліції міста Києва, правоохоронці провели обшук і вилучили бухгалтерські та інші документи, що стосуються фінансово-господарської діяльності Федерації профспілок України.

"Проводяться обшуки та допити працівників", - йдеться в повідомленні прес-служби ФПСУ.

Санкція на обшук була видана Голосіївським районним судом. У ході проведення слідчих дій скарг та зауважень на дії співробітників правоохоронних органів не надходило.

Нагадаємо федерація неодноразово висловлювалася на захист конституційних прав населення України з питань підвищення пенсійного віку для жінок, підвищення ціни на природний газ для населення і питань, що стосуються зарплат бюджетних галузей.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top