Прокуратура Нью-Йорка попросила суд зняти звинувачення зі Стросс-Кана

Прокуратура м.Нью-Йорка звернулася до суду з проханням зняти частково або повністю звинувачення з колишнього голови Міжнародного Валютного Фонду Домініка Строс-Кана.

Прокуратура м.Нью-Йорка звернулася до суду з проханням зняти частково або повністю звинувачення з колишнього голови Міжнародного Валютного Фонду Домініка Строс-Кана, передає Associated Press.

Відповідні документи були відправлені в суд міста. Папери поки не доступні, і деталі невідомі.

Нагадаємо, 21 серпня ц.р. адвокат покоївки готелю "Софітель" Нафіссату Діалло, що проходить потерпілою у справі проти Домініка Стросс-Канна, заявив, що в недалекому майбутньому частину або навіть всі звинувачення проти екс-голови МВФ можуть бути зняті за клопотанням обвинувачення.

Таку заяву Кеннет Томпсон зробив, виходячи з ситуації, що складається, а також наміри представників прокуратури Нью-Йорка зустрінеться з його підзахисною. "Якщо б вони (представники прокуратури) не збиралися оголосити про відхилення звинувачень, то не стали б зустрічатися з нею (Діалло). Вони б просто прийшли в суд на наступний день і сказали, що продовжують розгляд", - заявив Томпсон.

Нагадаємо, справу проти екс-голови МВФ Стросс-Канна, якого звинувачують у спробі зґвалтування покоївки нью-йоркського готелю, почало розвалюватися після того, як захист викрив Діалло в неодноразовій брехні і заплутуванні слідства.

Сам обвинувачений з самого початку заперечував усі претензії. Незважаючи на це, він був поміщений під варту, проте після декількох днів проведених у в'язниці і відмови від займаної посади, одержав дозвіл вийти під заставу, яку за нього негайно внесли.

62-річний Стросс-Кан був заарештований департаментом поліції в травні 2011 р. в аеропорту Нью-Йорка за звинуваченням у спробі згвалтування 34-річної покоївки готелю, в якому він проживав. Колишньому голові МВФ пред'явлено звинувачення за сімома пунктами, серед яких сексуальне домагання, спроба згвалтування і незаконне позбавлення волі. Колишній глава МВФ покинув свою посаду 19 травня 2011 р. під тиском звинувачень, хоча не визнав себе винним ні по одному з пунктів.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Теги: Associated Press
On Top