ua ru

Прокуратура Києва порушила кримінальну справу проти В.Пилипишина

Автор: RBC.UA
Прокуратурою міста Києва порушена кримінальна справа щодо колишнього голови Шевченківської районної ради та державної адміністрації Віктора Пилипишина, який обвинувачується у перевищенні влади та службових повноважень.

Прокуратурою міста Києва порушена кримінальна справа щодо колишнього голови Шевченківської районної ради та державної адміністрації Віктора Пилипишина, який обвинувачується у перевищенні влади та службових повноважень, що заподіяли збитки громаді на суму понад 15 млн грн, повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

"Учора, 21 квітня 2011 року, йому пред'явлено обвинувачення у скоєнні злочину, передбаченому ч.3 ст.365 Кримінального кодексу України. Проводяться першочергові слідчі дії", - йдеться у повідомленні.

Як повідомили РБК-Україна в прес-службі В.Пилипишина, він знаходиться в лікарні з гіпертонічним кризом.

"З 12 години ночі, представники різних правоохоронних структур приїхали в лікарню для того, щоб негайно забрати його в міське Управління по боротьбі з організованою злочинністю. Медики наполягали на тому, що він нетранспортабельний, тому цього зробити не змогли. Пізніше В.Пилипишина медики перевели в реанімацію. На даний момент представники правоохоронних структур продовжують перебувати на території лікарні", - відзначили в прес-службі.

Нагадаємо, 24 листопада 2010 р. Президент України Віктор Янукович звільнив Віктора Пилипишина з посади голови Шевченківської районної державної адміністрації.
Раніше Київрада прийняла рішення ліквідувати районні у м. Києві ради і виконавчі органи райрад - районні державні в м. Києві адміністрації (РДА) - з 31 жовтня 2010 р.