Прокуратура Києва порушила кримінальну справу за фактом сутичок на День Незалежності

Прокуратура Києва порушила кримінальну справу за фактом зіткнень між правоохоронцями та представниками ряду політпартій, об'єднань і організацій, повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

Прокуратура Києва порушила кримінальну справу за фактом зіткнень між правоохоронцями та представниками ряду політпартій, об'єднань і організацій, повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

"У Києві 24 серпня 2011 відбулися зіткнення між правоохоронцями і представниками ряду політичних партій, об'єднань і організацій. Незважаючи на рішення Окружного адміністративного суду м. Києва про заборону проведення протягом доби в центральній частині столиці зборів, мітингів, походів, демонстрацій, учасники політичних акцій намагалися прорватися крізь кордони міліції по вулиці Володимирській, ігноруючи вимоги правоохоронців зупинитися. В результаті надання опору мітингувальники завдали тілесні ушкодження шістьом співробітникам міліції ", - йдеться в повідомленні прес-служби прокуратури міста.

За даним фактом слідчим відділом ГУ МВС України в м. Києві порушено кримінальну справу за ч. 3 ст. 296 КК України (грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю, що проявилася в опорі представникам влади, які виконували обов'язки з охорони громадського порядку, з нанесенням їм тілесних ушкоджень і пошкодження майна).

Вчора в МВС заявляли, що Генеральна прокуратура України проведе правову оцінку діям учасників народного маршу, присвяченого Дню Незалежності.

"Не звертаючи уваги на попередження державних виконавців організаторам мітингу біля пам'ятника Шевченку по забороні Окружним адміністративним судом столиці ходи центром міста, деякі учасники мітингу вдалися до провокацій. Ці протиправні дії призвели до інцидентів з міліцією. Зараз правопорушення задокументовані і найближчим часом їм буде дана правова оцінка Генеральною прокуратурою України", - говорилося в повідомленні МВС.

Нагадаємо, вчора в Києві на вул. Володимирській відбулася сутичка між учасниками народного маршу і співробітниками міліції.

Зазначимо, напередодні суд заборонив опозиції проводити акції в центрі міста в День Незалежності України 24 серпня. Єдине місце, де дозволили провести акцію опозиції - це сквер з пам'ятником Тарасу Шевченку біля Київського національного університету.

Раніше українські опозиційні політичні сили заявили про намір провести в день 20-ї річниці незалежності України масові акції, під час яких вони будуть заявляти про загрозу незалежного демократичного ладу країни.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top