ru ua

Прогноз погоди на сьогодні: В Україні місцями дощі, температура від +9 до +15

Автор: RBC.UA
В Україні сьогодні очікуються дощі, в центральних і північних областях - хмарна погода з проясненнями, без опадів, температура від +9 до +15.

В Україні сьогодні очікуються дощі, в центральних і північних областях - хмарна погода з проясненнями, без опадів, температура від +9 до +15. Про це повідомляє Гідрометцентр при ДержНС України.

У східному регіоні температура буде від +10 до +13, у центральному - від +10 +13, у південному - від +10 +12, у західному - від +10 до +15 у північному - від +9 до +13.

У Києві без опадів, температура вночі від +2 до +4, вдень від +11 до +13.

Згідно з повідомленням Гідрометцентру, 10-11 квітня в Закарпатській обл. прогнозуються опади у вигляді дощів

Читайте також: В Україні потепліє з 11 квітня

Разом з тим, як відзначає Гідрометцентр, в Україні почалося підвищення температури повітря. По всіх областях максимально вона складала +5°С. Потеплення почнеться із західних і південно-західних регіонів.

Читайте також: КМДА може закінчити опалювальний сезон 15 квітня, - Кульбіда

"Потепління починається з 11 квітня. Спочатку на території західних і південно-західних регіонів, а 12-13 квітня - воно розповсюдиться на всю територію України - максимальна температура повітря, починаючи з 12 квітня, підвищиться до 11-17 градусів на всій території України, включаючи західні і північні регіони", - сказав глава Гідрометцентру Микола Кульбіда.