ua en ru

Пробки в Києві: Сніг в столиці став причиною десятків ДТП, рух транспорту ускладнений

Автор: RBC.UA
У Києві, після більш-менш спокійного тижня, знову ускладнено рух транспорту. За даними Яндекс-пробки, ситуація на дорогах столиці оцінюється в 7 балів.

У Києві, після більш-менш спокійного тижня, знову ускладнено рух транспорту. За даними Яндекс-пробки, ситуація на дорогах столиці оцінюється в 7 балів.

Сніг в столиці, незважаючи на те, що надворі вже середина зими, знову випав зненацька. Комунальні служби не справляються з прибиранням вулиць. А водії, які за минулий тиждень встигли звикнути до більш-менш чистих від снігу доріг, виїхали у своїх справах, в результаті - десятки ДТП і багатокілометрові затори в столиці.

Зокрема, в результаті ДТП стоїть міст Метро в обидві сторони. Набережнорибальска і Набережнохрещатицька в сторону центру також не рухаються. При цьому рух на решті мостів столиці поки задовільний.

Варто відзначити, що Московський проспект рухається дуже повільно від метро "Дорогожичі" і до Московського мосту, далі дорога вільна.

Читайте також: У Києві вводиться тимчасовий режим використання евакуаторів, - Попов

Пробки в Києві: Сніг в столиці став причиною десятків ДТП, рух транспорту ускладнений

Велика пробка спостерігається на Подолі, в районі Валів і на вулиці Глибочицькій, на інших вулицях Подолу рух також ускладнено.

На Хрещатику в результаті ДТП на ділянці між вул. Інститутській і Європейською площею рух перекрито взагалі.

Ускладнено рух через аварію на Бульварі Шевченка біля цирку. Далі пробка на Проспекті Перемоги - причина та ж - ДТП в районі метро "політех". Наступний затор на Проспекті Перемоги - біля метро "Шулявська" (в результаті також стоїть вул. Вадима Гетьмана). До Академмістечка і виїзду з Києва рух нормалізується.

Кільцева дорога також відчуває проблеми, зокрема, спостерігається пробка від Проспекту Перемоги до вул. Курбаса. Далі - невеликий просвіт, а потім затор триває до проспекту академіка Глушкова.

Читайте також: У Києві введено тимчасову заборону паркування на 11 вулицях

Нагадаємо, в позаминулу п'ятницю, 14 грудня, кінцівка робочого тижня і викликаний у зв'язку з цим традиційний п'ятничний ажіотаж паралізували дорожній рух у Києві. Проблеми з пересуванням автомобілісти стали відчувати ще вдень, коли в столиці спостерігалися серйозні пробки на рівні семи балів. Далі було більше - на протязі чотирьох годин, аж до 19:00, затори перетворювалися під багатокілометрові пробки на рівні 8-9 балів.