Принц Вільям переночував в компанії бездомних під мостом
Принц Вільям, другий у ряді спадкоємців британського престолу, старший син принца Чарльза і покійної принцеси Діани, провів ніч в притулку лондонських бомжів під мостом "Блекфрайерс". Таким чином він вирішив привернути увагу до проблеми бездомних, а також спробував зрозуміти, як це залишилися без даху над головою, передає Associated Press.
Акція була проведена благодійною організацією, якій принц надає спонсорську допомогу з 2005 р. "Після цієї ночі мені важко уявити, що значить щоночі спати на вулицях, але я можу надати посильну допомогу тим, хто найбільше її потребує", - сказав принц Вільям після ночі в компанії бомжів.
"Головною причиною того, що люди стають бездомними, є злидні, психічні захворювання, алкоголізм і розрив з родиною, - відзначив принц Вільям. - Це огидно, що в наш час є люди, які ночують на вулиці".
Після ночівлі під мостом, 27-річний принц відправився в гуртожиток Centrepoint в Сохо на святкування 40-річного ювілею цієї благодійної організації, повідомляє Times.
Нагадаємо, ідея провести таку акцію виникла після того, як Вільям цього року виступив з промовою на 40-річчі благодійної організації Centrepoint. Будучи ще дитиною, принц Вільям якось раз супроводжував принцесу Діану під час її візиту в гуртожиток для бездомних Centrepoint. Через десять років син перевершив мати і провів безпрецедентну для королівського двору акцію.
Міст "Блекфрайерс" у Лондоні завжди мав погану славу. Крім того, міст відомий за піснями британських рок-груп як місце, де творяться "темні" справи.