ru ua

Принц Гаррі завершив службу в Афганістані (фото, відео)

Автор: RBC.UA
Термін військової служби принца Гаррі в Афганістані добіг кінця. Принц Гаррі вже покинув країну, де більше 10 років триває військова операція сил НАТО проти екстремістів з руху "Талібан".

Термін військової служби принца Гаррі в Афганістані добіг кінця, повідомляє Guardian. Принц Гаррі вже покинув країну, де більше 10 років триває військова операція сил НАТО проти екстремістів з руху "Талібан".

В останній місяць на бойовому посту "капітан Уельс", як його звуть товариші по службі, встиг відзначитися. Вертоліт Apache, на якому принц служить другим пілотом, ліквідував одного з польових командирів руху "Талібан", випустивши по ньому ракету класу "повітря-земля" Hellfire. Причому ліквідацію провів особисто принц. Зазначимо, що в обов'язки другого пілота входить вибір наземних цілей і нанесення по ним ударів, а також вогнева підтримка піхоти з повітря.

До своїх обов'язків в якості пілота ударного вертольота онук королеви Єлизавети II приступив у вересні минулого року. Таліби тоді пообіцяли викрасти або вбити принца, навіть обстріляли базу західної коаліції "Кемп Бестіон" в провінції Гільменд, де в той момент перебував Гаррі. Він не постраждав.

Читайте також: Принц Гаррі знищив одного з лідерів "Талібану"

Принц Гаррі, який займає третє місце в черговості спадкування британського престолу, має репутацію плейбоя і любителя гучних розваг. У серпні минулого року британська бульварна преса опублікувала його фотографії, зроблені під час його відпочинку разом з друзями в американському Лас-Вегасі. На фото принц постав в роздягненому вигляді разом з оголеною молодою жінкою. Як писала преса, коли були зроблені ці фото, Гаррі був п'яний.

А на початку 2013 р. видання Town & Country опублікувало список найзавидніших холостяків. Його лідером став принц Британії Гаррі. За даними видання, молодший онук королеви Єлизавети II має найбільше прихильниць, готових піти з ним під вінець. Раніше подібні рейтинги очолював його старший брат Вільям.