ru ua

Президент Янукович сьогодні зустрінеться з прем’єром РФ Медведєвим (відео)

Автор: RBC.UA
Президент України Віктор Янукович 27 червня зустрінеться з главою уряду Російської Федерації Дмитром Медведєвим, який перебуватиме в Україні з робочим візитом. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Президент України Віктор Янукович 27 червня зустрінеться з главою уряду Російської Федерації Дмитром Медведєвим, який перебуватиме в Україні з робочим візитом. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Нагадаємо, 30 травня ц.р. прем'єр-міністр Україна Микола Азаров заявив, що домовився з главою уряду Російської Федерації Дмитром Медведєвим про проведення засідання Міжурядової українсько-російської комісії в Донецьку 27 червня 2012 р.

"Ми досягли домовленості про проведення 27 червня Міжурядової українсько-російської комісії. Ми її проведемо в Донецьку. Ця комісія підготує документи до проведення в липні Міждержавного комітету на рівні Путін-Янукович", - зазначив Азаров.
Крім того, Азаров підкреслив, що в ході переговорів також піднімалося газове питання: "В черговий раз ця тема обговорювалася. Ми крок за кроком наближаємося до її вирішення".

Варто відзначити, що на початку червня Президент Російської Федерації Володимир Путін своїм указом затвердив склад російської частини російсько-української міждержавної комісії. Відповідно до документа, Путін очолив російську частину міждержавної комісії. Заступником голови призначено прем'єр-міністра РФ Дмитра Медведєва, секретарем - керівника адміністрації Президента Сергія Іванова.

Раніше Президент України Віктор Янукович указом №364/2012 затвердив склад української частини українсько-російської міждержавної комісії. Зокрема, головою комісії обрано Віктора Януковича, заступником голови - прем'єр-міністра України Микола Азаров.

Як повідомлялося раніше, 19-20 березня ц.р. Віктор Янукович за офіційним запрошенням тоді ще Президента РФ Дмитра Медведєва здійснив візит до РФ. В ході візиту Янукович, зокрема, приймав участь у засіданні міждержавної ради Євразійського економічного співтовариства (ЄврАзЕС), в якому Україна має статус спостерігача з травня 2002 р.