Президент Татарстану: Є претензії до фінансової служби "Рубіна"

Президент Татарстану Рустам Мінніханов зазначив, що у нього є претензії до казанського "Рубіна" і головного тренера команди Курбана Бердиєва.

Президент Татарстану Рустам Мінніханов зазначив, що у нього є претензії до казанського "Рубіна" і головного тренера команди Курбана Бердиєва.

"По футбольному клубу є питання. По-перше, ми живемо нашими перемогами, які були... Це дуже дорога іграшка для республіки. Хоча компанії - наші спонсори, але результат повинен бути. По-друге, великий спорт, він дуже корумпований, причому не тільки у нас.

Там, де гроші, там багато пройдисвітів, багато інтересів. Наш клуб теж не виняток. Я не беруся судити, чи винен Курбан Бекиевич або ще хтось. Але я можу точно сказати, що є дуже серйозні претензії до фінансової служби клубу.

Читайте також: "Відкати Бердиєва" в "Рубіні": Роман Єрьоменко виїхав до Фінляндії

Ну і до тренера є претензії: в клуб беруть футболіста, а він грає на боці за наші гроші і ще нас судить за це. Трансферна політика була за тренером. Ми зберемося, обговоримо всі ці питання. Цей турецький футболіст Гекхан Тере - молодий хлопець... Провини у нього немає.
Тут зіткнулися інтереси цих агентів - і хто продавав, і хто купував, - він цього не знає. Я з Тере зустрічався в Туреччині. Він з гарної родини, злякався, і розірвав відносини зі своїми агентами. Але він не винен, він просто опинився в такій ситуації", - наводить слова Мінніханова "БІЗНЕС".

Нагадаємо, що агент Тере звинуватив "Рубін" і Курбана Бердиєва у вимаганні при здійсненні трансферу гравця.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top