ru ua

Президент продовжив звільняти чиновників, обраних до ВР: посад позбулися Герман, Демішкан і Скубашевський

Автор: RBC.UA
Президент України Віктор Янукович своїми указами звільнив ще трьох чиновників, які на парламентських виборах-2012 були обрані народними депутатами України.

Президент України Віктор Янукович своїми указами звільнив ще трьох чиновників, які на парламентських виборах-2012 були обрані народними депутатами України.

Зокрема, Президент указом №653/2012 звільнив Ганну Герман з посади радника Президента України - керівника Головного управління з гуманітарних і суспільно-політичних питань Адміністрації Президента України. Ганна Герман була обрана народним депутатом за списком Партії регіонів.

Також Віктор Янукович указом №648/2012 звільнив Володимира Демішкана з посади голови Державного агентства автомобільних доріг України ("Укравтодору"). Володимир Демішкан на був обраний народним депутатом України по округу №114 у Луганській обл.

Як повідомляє прес-служба глави держави, указом № 652/2012 звільнений Станіслав Скубашевський з посади заступника глави Адміністрації Президента (АП). Станіслав Скубашевський був обраний народним депутатом України за списками Партії регіонів.

Напередодні Президент України звільнив Ігоря Калєтніка з посади голови Державної митної служби України у зв'язку з обранням останнього народним депутатом України. Ігор Калєтнік був обраний за списками КПУ.

Читайте також: Президент звільнив Шуфрича з посади заступника секретаря РНБО у зв'язку з обранням до Ради

Варто також відзначити, що Президент своїм указом звільнив Віктора Жеребнюка з посади голови Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації у зв'язку з обранням його народним депутатом України. Нагадаємо, самовисуванець Віктор Жеребнюк переміг на виборах у народні депутати України в скандальному 14-му окрузі у Вінницькій обл. (33,32%), на другому місці - представник "Батьківщини" Іван Мельничук (33,24%).

Читайте також: Янукович звільнив голову Держрезерву Лелюка у зв'язку з обранням нардепом

Раніше повідомлялося, що члени діючого уряду, обрані у Верховну раду, подали Януковичу заяви про відставку. Таким чином прем'єр-міністр Микола Азаров, який очолив виборчий список Партії регіонів, віце-прем'єри і міністри виконали норму закону про вибори.

Високопоставлене джерело в Кабміні заявляло, що всі підписані заяви міністрів про звільнення з Кабінету міністрів вже передані до Адміністрації Президента. За його словами, Президент України Віктор Янукович підпише всі заяви міністрів про відставки і видасть відповідні укази.

По темі: У МВС і СБУ почалися кадрові перестановки

Нагадаємо, 13 листопада газета Верховної Ради "Голос України" опублікувала результати виборів народних депутатів України. Згідно з остаточними даними, Партія регіонів набрала 30% голосів виборців, Об'єднана опозиція "Батьківщина" - 25,54%, партія "Удар" - 13,96%, КПУ - 13,18%, "Свобода" - 10,44%. Таким чином, з урахуванням мажоритарників, ПР отримала в новому парламенті 185 місць, "Батьківщина" - 101 місце, "Удар" - 40 місць, ВО "Свобода" - 37 місць і КПУ - 32 місця.

Читайте також: Опозиція не визнала результатів виборів, але депутатські мандати здавати не буде (фото, відео)

Нагадаємо, 28 жовтня 2012 р. в Україні відбулися вибори народних депутатів VII скликання. Вперше з 2002 р. парламентські вибори пройшли за змішаною системою - 225 депутатів обирали за партійними списками і стільки ж за мажоритарною системою в одномандатних округах. Загалом у бюлетені була представлена ​​21 партія, другий бюлетень складався з прізвищ кандидатів-мажоритарників. Зазначимо також, що явка виборців склала 57,57%.