ua en ru

Президент підрозділу Windows пішов з Microsoft

Автор: RBC.UA
Топ-менеджер Microsoft, президент підрозділу Windows Стівен Сінофскі, який працює в компанії з 1989 р., пішов зі своєї посади без пояснення причин.

Топ-менеджер Microsoft, президент підрозділу Windows Стівен Сінофскі, який працює в компанії з 1989 р., пішов зі своєї посади без пояснення причин. Про це повідомляє Associated Press.

У корпорації менеджер відповідав за розвиток і маркетинг Windows, пов'язані з нею технології, інтерфейс, підтримку пристроїв, графіку операційної системи. Крім того, він курував служби Windows, в тому числі Outlook.com і SkyDrive. Раніше він відповідав за розробку продуктів з системи Microsoft Office 2007, Microsoft Office 2003, Microsoft Office XP і Microsoft Office 2000.

Читайте також: Microsoft випускає перше оновлення безпеки для Windows 8

Сінофскі був одним з ветеранів корпорації і вважався найбільш вірогідним наступником генерального директора Microsoft Стіва Балмера. Тепер тимчасовим керівником підрозділу Windows стане віце-президент корпорації Джулії Ларсон-Грін, а Тамі Реллер буде відповідати за маркетинг операційної системи.

Коментуючи відставку Сінофскі, Балмер заявив, що вдячний менеджеру за внесок у розвиток компанії. "Нові продукти і послуги, які ми запустили на ринок за останні кілька місяців, знаменують для Microsoft нову еру", - додав глава корпорації. Відставка Сінофскі послідувала після презентації нової операційної системи Windows 8. Балмер додав також, що тепер у пріоритетах компанії значаться плани по більш тісної інтеграції груп Microsoft і скорочення циклів розробки нових продуктів.

Нагадаємо, корпорація Microsoft 25 жовтня оголосила про вихід Windows 8 в усьому світі, в тому числі і в Україні.

Читайте також: Windows 8 від Microsoft: новий продукт доступний користувачам

Windows 8 буде доступна в роздрібній торгівлі в двох версіях - Windows 8 і Windows 8 Pro. Буде запущена також Windows RT, розроблена для планшетів на ARM-процесорах. Windows 8 буде матиновий браузер Internet Explorer 10, а також вбудовані можливості хмарного сховища SkyDrive.

Читайте також: Найдорожчі бренди світу - Microsoft на 5-му місці

"До кінця січня 2013 р. користувачі ПК, що працюють на Windows XP, Windows Vista або Windows 7, можуть завантажити Windows 8 Pro за орієнтовною роздрібною ціною 39,99 дол. В той же час, комп'ютери з Windows 7, придбані в період з 2 червня 2012 р. по 31 січня 2013 р. в більш ніж 140 країнах, включаючи Україну, можна оновити до Windows 8 Pro за орієнтовною роздрібною ціною 14,99 дол. в рамках програми Windows Upgrade Offer", - говориться в повідомленні представництва компанії в Україні.

Читайте також: Чистий прибуток Microsoft в I кварталі 2012-2013 ФР знизився на 22% - до 4,47 млрд дол

Нагадаємо, чистий прибуток Microsoft Corp. в 2011-2012 фінансовому році, що завершився 30 червня ц.р., знизився на 47,2% - до 16,98 млрд дол. в порівнянні з показником в 32,15 млрд дол. роком раніше. Виручка Microsoft за звітний рік збільшилася на 5,4% - до 73,72 млрд дол. в порівнянні з показником за 2010-2011фінансовий рік в 69,94 млрд дол. Операційний прибуток компанії за звітний рік склав 21,76 млрд дол., що на 19,9% менше, ніж роком раніше - 27,16 млрд дол.

Читайте також: Microsoft представила ОС Windows Phone 8 для смартфонів

Заснована в 1975 році корпорація Microsoft є світовим лідером у виробництві програмного забезпечення, наданні послуг і розробці інтернет-технологій для персональних комп'ютерів і серверів. Компанія пропонує програмні продукти для ділового та особистого застосування. Одним з найвідоміших продуктів компанії є операційна система Windows, а також набір додатків Microsoft Office. Компанії належить інтернет-пошуковик Bing, а з жовтня 2011 р. - також сервіс інтернет-телефонії Skype, придбаний у групі приватних інвесторів за 8,5 млрд дол. Засновником Microsoft є один з найбагатших людей на планеті Білл Гейтс.