Президент схвалив збільшення перерахувань НБУ до бюджету на 71 млн грн для фінансування соцвиплат

Президент України Віктор Янукович підписав закон № 5309-VI, згідно з яким збільшуються щоквартальні перерахування до держбюджету 2012 р. на 71 млн грн для фінансування соціальних виплат. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Президент України Віктор Янукович підписав закон № 5309-VI, згідно з яким збільшуються щоквартальні перерахування до держбюджету 2012 р. на 71 млн грн для фінансування соціальних виплат. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Згідно з текстом закону Національний банк України у 2012 році щоквартально перераховує до Державного бюджету кошти на загальну суму не менше 10 млрд 671 млн 037,9 тис. грн. (Раніше ця цифра становила 10 млрд 600 млн 037,7 тис. грн).

Читайте також: В Україні зросли мінімальна зарплата, прожитковий мінімум і пенсія

"Метою закону є виконання гарантованих Конституцією та законами України соціальних зобов'язань держави, підвищення розміру державних соціальних стандартів і гарантій, а також посилення соціального захисту громадян", - йшлося в пояснювальній записці.

Ще навесні 2012 р. віце-прем'єр-міністр України, міністр соціальної політікіСергей Тігіпко заявляла, що на збільшення соціальних виплат до кінця 2012 р. буде виділено 14 млрд грн. Раніше Тігіпко заявляв, що в Україні в 2012 р. підвищиться розмір усіх соцвиплат мінімум на рівні інфляції в 2,5%.

Читайте також: Уряд хоче збільшити перерахування НБУ до бюджету для фінансування соцвиплат

Президент України Віктор Янукович раніше заявляв, що в Україні 23% соціальних виплат отримують бідні люди, а решта 77% - заможні і багаті. Також Янукович говорив, що незадоволений динамікою виконання його соціальних ініціатив. Нагадаємо, що 7 березня він запропонував чотири напрями подальшої реалізації соціальної реформи, які необхідно реалізувати для полыпшення якості життя громадян. Серед цих напрямків - іпотечне кредитування, підвищення зайнятості населення, підвищення соціальної допомоги малозабезпеченим, а також повернення громадянам вкладів Ощадбанку СРСР.

16 квітня Президент підписав закон "Про внесення змін до закону України" Про державний бюджет України на 2012 рік ", яким передбачено додаткові видатки загального фонду державного бюджету України (33,3 млрд грн) на реалізацію соціальних ініціатив глави держави.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся