ua en ru

Президент призначив Леоніда Новохатька міністром культури України

Автор: RBC.UA
Президент Віктор Янукович своїм указом від 5 лютого 2012 р. призначив Леоніда Новохатька міністром культури України. Текст указу опубліковано на сайті Президента.

Президент Віктор Янукович своїм указом від 5 лютого 2012 р. призначив Леоніда Новохатька міністром культури України. Текст указу опубліковано на сайті Президента.

До цього Новохатько обіймав посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації (КМДА). Він вже має досвід роботи в Мінкультури, оскільки з 1996 по 2005 рік працював заступником і першим заступником міністра культури і мистецтв України.

У січні Новохатько категорично спростував інформацію, що він може очолити Мінкультури.

Нагадаємо, крісло міністра культури України залишалася вакантним з грудня 2012 р., коли був розпущений попередній і сформований новий склад Кабміну. Раніше обіймав посаду міністра культури Михайло Кулиняк.

Леонід Новохатько народився 11 січня 1954 р. в селі Вечірки Пирятинського району Полтавської області. У 1975 р. закінчив Полтавський державний педагогічний інститут ім, а потім - аспірантуру і докторантуру Київського державного університету ім. Т.Шевченка.

Читайте також: Нові обличчя в уряді

З 1975 р. викладав історію в місцевій школі, потім з 1979 р. навчався в аспірантурі Київського держуніверситету ім. Т.Шевченка, пізніше працював в університеті і органах Компартії України.

З 1993 р. - завідувач сектору зв'язків з громадськими об'єднаннями, заступник начальника Головного управління інформації і зв'язків з пресою і громадськістю Кабінету Міністрів України. Вже через рік призначений керівником служби з питань гуманітарної політики Адміністрації Президента України.

Потім 9 років (з 1996 по 2005 рік) працював заступником і першим заступником міністра культури і мистецтв України. Потім на два роки очолив кафедру Київського національного університету культури і мистецтв України. З 2007 по 2010 р. був першим заступником генерального директора Українського національного інформаційного агентства "Укрінформ".

Читайте також: Хто і за що відповідатиме в новому уряді

З червня 2010 р. - обіймав посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації (КМДА).