ua en ru

Президент призначив Андрія Ніколаєнка головою Кіровоградської ОДА

Автор: RBC.UA
Президент України Віктор Янукович призначив Андрія Ніколаєнка головою Кіровоградської обласної державної адміністрації.

Президент України Віктор Янукович призначив Андрія Ніколаєнка (на фото) головою Кіровоградської обласної державної адміністрації. Про це йдеться в указі глави держави №12/20139.

Відзначимо, раніше Президент звільнив з посади голови Кіровоградської обладміністрації Сергія Ларіна, призначивши його заступником голови Адміністрації Президента України.

Читайте також: Янукович призначив Якименко головою СБУ замість Калініна

До цього Андрій Ніколаєнко був першим замглави Кіровоградської облдержадміністрації.

Андрій Ніколаєнко народився 23 червня 1979 року у м.Фастів Київської області. У 2000 році закінчив Інститут міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Шевченка за спеціальністю "Міжнародні економічні відносини".

Трудову діяльність розпочав у 2002 році на посаді аташе Посольства України в Республіці Корея, з 2003 року - третій секретар Посольства України в Республіці Корея. У 2008 році закінчив Дипломатичну академію України при Міністерстві закордонних справ України.

Читайте також: Янукович призначив Герман і Скубашевського позаштатними радниками Президента

З 2009 року по червень 2010 року працював заступником начальника Управління зовнішньоекономічної політики та міжнародного співробітництва Секретаріату Кабінету Міністрів України, завідуючим сектором супроводження перспективних проектів співробітництва з країнами Азіатсько-Тихоокеанського регіону цього управління.

З 2009 по 2010 рік - радник прем'єр-міністра України на громадських засадах.

З липня 2010 року по березень 2011 року - заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації. 3 березня 2011 року призначений на посаду першого заступника голови облдержадміністрації.